Virtualioje platformoje ragina užduoti klausimus kandidatams į prezidentus (2)

ELTA
ELTA
2024-04-16

Iki prezidento rinkimų likus mažiau nei mėnesiui, politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ nuo antradienio gyventojus kviečia šalies vadovo posto siekiantiems kandidatams užduoti klausimus virtualioje platformoje.

„Viešojoje erdvėje ne vienas pasigedo kandidatų į prezidentus rinkiminių kampanijų. Domėtis kandidatais yra rinkėjų pareiga, tad visus kandidatus kviečiame susitikti gyvuose debatuose ir bendrauti su rinkėjais virtualiai“, – išplatintame pranešime cituojama „Žinau, ką renku“ tinklo koordinatorė Guoda Vaitiekutė.

Platformoje www.zinaukarenku.lt. rinkėjai gali rasti informaciją apie kandidatus, juos palyginti pagal pajamų, turto, mokamų užsienio kalbų rodiklius. Taip pat platformos naudotojai kandidatams gali užduoti klausimus bei stebėti, kurie politikai į juos atsako aktyviausiai.

ELTA primena, kad Lietuvos prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną.

Dėl šalies vadovo posto varžysis 8 kandidatai – Gitanas Nausėda, Ingrida Šimonytė, Dainius Žalimas, Ignas Vėgėlė, Eduardas Vaitkus, Remigijus Žemaitaitis, Giedrimas Jeglinskas ir Andrius Mazuronis.

Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama

Žymos: | | | | | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Virtualioje platformoje ragina užduoti klausimus kandidatams į prezidentus”: 2

  1. Alvydas parašė:

    Jeigu neduok Dieve ,lietuvos balvonų ir išdavikų dėka bus išrinktas „товарищ” Eduardas Vaitkus-Tai kitą dieną eisime kariauti su Lenkija,Ukraina,Latvija ir kitais dorais kaimynais.Parduotuvėse tik šlapia dešra po 2rub.20kap. ir priplėkę kruopos.Geresnis maistas tik su specialia kortele.Kolūkiečių atlyginimai nuo 5iki35 rublių per mėnesį .Neduok dieve tarnautojas ,ar aukštos mokyklos ,ar technikumo studentas, išpažinęs savo tėvų tikėjimą, nueis į maldos namus-Jis bus viešai išjuoktas -Visokių komsorgų ,proforgų viešai apsvarstytas, kaip koks didžiausias nusikaltėlis.
    товарищ Э.Вайткус переводчик на литовском-Скабеевой,Киселёва и остальных негадяевых пропаганды.Su pagarba Alvydas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Politika, Svarbu

Intriga neįvyko: Gitanas Nausėda dar penkeriems metams grįžta į Daukanto aikštę

Kaip dauguma ir prognozavo, antrasis prezidento rinkimų turas didesnės intrigos į politinę šalies padangę neįnešė: dabartinis šalies vadovas į antrąją ...
2024-05-26
Skaityti daugiau

Politika

Vyksta balsavimas antrajame prezidento rinkimų ture, Giruliuose - incidentas

Sekmadienį vyksta šalies prezidento rinkimai. 7 val. šalyje buvo atvertos 1895-ių rinkimų apylinkių durys. Rinkėjai antrajame šalies prezidento rinkimų ture ...
2024-05-26
Skaityti daugiau

Politika

Balsavimas iš anksto savivaldybėse baigėsi: vėl aktyviausi buvo neringiškiai

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per tris išankstinio balsavimo dienas rinkdami prezidentą antrajame rinkimų ture iš viso balsavo beveik ...
2024-05-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This