Bėgdamas nuo kontrolierių Andrius Žukas peržengė kritinę ribą* (6)

Spyglys
Spyglys
2024-04-17

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas dreba iš baimės ir kviečiamas vengia ateiti į Kontrolės komitetą pasiaiškinti apie mobinguojamiems savivaldybės „darbuotojams suteiktas darbo sąlygas, aplinką, darbo organizavimą ir kt.”.

Būtent toks klausimas buvo pirmu numeriu įtrauktas į antradienį vykusio Kontrolės komiteto posėdį. Tačiau, kaip pranešė šio komiteto pirmininkas Ugnius Radvila, nors dėl A. Žuko dalyvavimo šiame posėdyje klausimas buvo su juo suderintas, prieš posėdį pranešta, kad jis nedalyvaus. Atseit, turi „labai svarbius mokymus tam tikram atestatui”.

Spyglio žiniomis, tam tikras atestatas vadinasi „Kaip mobinguoti darbuotojus ir likti nenubaustam”. Mokymus veda meras Arvydas Vaitkus ir jo mecenatas Vidmantas Dambrauskas.

Tuo pačiu A. Žukas neleido atsakyti į kontrolierių klausimus dėl kito, į jų darbotvarkę įrašyto klausimo – „Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės Finansų skyriaus informacijos apie rinkliavų surinkimą pateikimo”. Nors šią informaciją pateikti finansų  gaspadinė Kristina buvo net ir labai pasirengusi, bet Andrius jai to daryti neleido. U. Radvila papasakojo, jog praeitą savaitę gavo direktoriaus raštą, „kad darbai daromi, padaryti, bet norima tinkamai juos ten viduje įvertinti ir panašiai”. Ugnius rūstavo, kad Andriui duodamas „paskutinis terminas”, nes jau „peržengta kritinė riba”. 

Spyglio moralas: tauta laukia viešo direktoriaus plakimo Atgimimo aikštėje gegužės 14 dieną. 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | |

Komentarai (6):

Atsakymai į “Bėgdamas nuo kontrolierių Andrius Žukas peržengė kritinę ribą*”: 6

 1. Regina parašė:

  O gal anksčiau savivaldybės tarnautojai mobinguodavo visuomenę, kuri į juos kreipdavosi? Dabar gavosi atvirkščiai – valdžia reaguoja į visuomenę ir aiškinasi su tarnautojais. O jiems tai labai nepatinka. Gal taip yra.

 2. T parašė:

  Eilinis apgailėtinas žmogysta.

 3. Grynas lochas parašė:

  Lochas!

 4. Valstybės tarnautojas parašė:

  Žukas yra tuščia vieta. Kaip jam pasako, taip jis daro. Pradės spyriotis, užčiaups.

 5. stebetojas parašė:

  STEBETOJAS

 6. MArijus parašė:

  Šaunuolis Administracijos Direktorius! Beržinės košės tiems Posovietiniams veltėdžiams!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėda – nuo jūros iki žvaigždžių*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad mūsų miestelyje kartas nuo karto atsiranda ir kitų aštrialiežuvių, ne tik jis. Kaip sakant, smagu ...
2024-06-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This