Darbe – ir zujant po prekybcentrį* (3)

Spyglys
Spyglys
2024-04-17

Kovidas, žinia, be skaudžių nelaimių atnešė ir vieną gerą dalyką – išmokė net ir tuos, kuriems internetas buvo reikalingas šierinti po feisbukus, pagal paskirtį naudotis išmaniaisiais įrenginiais, prisijungti prie darbo per nuotolį ir t.t., ir pan. Užtat dabar TV ekranuose mirgėte mirga politikų bei politologų galvos, komentuojančios iš savo asmeninių automobilių, savo miegamųjų ar įvairių viešųjų erdvių.

Panašiai nutiko ir antradienį vykusio Klaipėdos savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdžio metu.

Prie jo, gerokai pavėlavęs, Leonas Makūnas per savo aifoną jungėsi iš kažkokio, Spyglio spėjimu, prekybos ar pramogų centro, kuris, vėlgi Spyglio spėjimu, yra lyg ir ne Klaipėdoje.

Klausydamasis išsamaus visų varguolių guodėjos Audronės pranešimo apie nuveiktus gerus darbus, ponas Leonas be perstojo suko ratus po tą neaiškios kilmės viešąją erdvę, kol galiausiai jam paskaudo vienoje rankoje laikyti telefoną, tad per nuotolį stebėjusieji posėdį galėjo grožėtis įvairiais rakursais demonstruojamomis įvairiomis p. Leono kūno dalimis. Galiausiai netekęs kantrybės per paskutinį pristatomą posėdžio klausimą jis vidury sakinio be ceremonijų nutraukė kalbėjusią Moniką, pareiškęs, kad atsijungia ne tik nuo šio posėdžio, bet ir nedalyvaus kitame.

O Spygliui ta proga pasistojo klausimas: ar už zujimą po prekybcentrį p. Leonui irgi bus mokamas atlygis kaip už dalyvavimą darbe?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Darbe – ir zujant po prekybcentrį*”: 3

 1. Prilenda į miesto tarybą senų bebrų parašė:

  Prilenda į miesto tarybą senų bebrų ir įsivaizduoja save Dievu. Ką jis dar gali gero miestui padaryti? Ogi nieko. Turbūt keli eurai per mėnesį nosį kutena . Na ir kostiumą gali panešioti, pasijausti svarbiu. Ir ta jo pagarsėjusi arogancija, susireikšminimas.

 2. bigcatwar parašė:

  …ar galima pawiechinti Visa parazituojanciu lowiazmogiu sarasa…

 3. Et parašė:

  Tarp senosios kartos yra neišmanėlių, galėjo užsklandą pasidaryti.
  Jeigu išvykęs,galėjo informuoti, kad negalės dalyvauti. Viską reikia daryti civizuotai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėda – nuo jūros iki žvaigždžių*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad mūsų miestelyje kartas nuo karto atsiranda ir kitų aštrialiežuvių, ne tik jis. Kaip sakant, smagu ...
2024-06-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This