Į teismą siunčiami vagystes ir plėšimus vykdę penki vyrai

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-18

Klaipėdos apylinkės prokuratūra praneša teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje penki asmenys kaltinami dėl pernai Klaipėdos mieste masiškai vykdytų atvirųjų vagysčių bei plėšimų. Skaičiuojama, kad kaltinamieji bendrai galėjo padaryti apie 10 tūkst. eurų žalą.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, pernai rugpjūčio–gruodžio mėnesiais uostamiestyje nuo gatvėse siautėjusių kaltinamųjų galėjo nukentėti 12 senyvo amžiaus žmonių. Įtariama, kad minėtus užpuolimus įvykdė anksčiau 11 kartų teistas 36 m. vyras Manoma, kad dalį užpuolimų jis įvykdė vienas, dalį – veikdamas išvien su dar dviem 34 metų kaltinamaisiais, gyvenančiais Klaipėdoje.

Senjorai įvairiuose miesto rajonuose buvo užpuolami iš už nugaros ir iš jų rankų išplėšiami asmeniniai daiktai. Skaičiuojama, kad tokiu būdu buvo pavogta turto už daugiau nei 4000 eurų.

Atliekant tyrimą taip pat buvo gauta duomenų, kad pirmasis įtariamasis galėjo įvykdyti ir 11 vagysčių iš įvairių Klaipėdoje esančių parduotuvių. Turimais duomenis, klaipėdietis vogdavo įvairias prekes – pradedant nuo prabangių kvepalų iki įvairių elektrinių, statybose naudojamų įrankių.

Tyrimo metu gauta duomenų, jog vyras iš vienos medicinos įstaigos net galėjo pagrobti skausmą malšinančio tirpalo, kurio sudėtyje buvo didelis kiekis narkotinės medžiagos metadono. Manoma, kad keletą vagysčių galėjo įvykdyti ne vienas, o veikdamas kartu su dar dviem asmenimis – 39 ir 47 m. vyrais.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui. Joje valstybinį kaltinimą palaikys tyrimui vadovavusi prokurorė Kristina Prialgauskienė.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Išdaužė teismo langą

Policija pranešė, kad pirmadienį, apie 13.34 val., buvo pastebėta, jog išdaužtas Klaipėdos apygardos teismo pastato langas. Martyno Vainoriaus nuotr. Pradėtas ...
2024-04-23
Skaityti daugiau

Regionas

Prokuratūra: piniginę žalą patyrusiems asmenims turi atlyginti valstybė ir Neringos savivaldybė

Generalinė prokuratūra, siekdama apginti viešąjį interesą, kreipėsi į Regionų administracinį teismą su prašymu septynių asmenų naudai solidariai iš Lietuvos valstybės ...
2024-04-05
Skaityti daugiau

Regionas

Kurą dideliais kiekiais pylėsi ir du buvę Kretingos rajono tarybos nariai

Žiniasklaidoje praėjusiais metais pasirodžius informacijai, kad nemažai šalies savivaldybių tarybos narių galėjo jiems skirtas išmokas naudoti neteisėtai, Klaipėdos apygardos prokuratūra ...
2024-03-29
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This