Dabartiniai vicemerai uždirba ženkliai daugiau (4)

Miestas
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-04-19

Trijų Klaipėdos vicemerų mėnesiniai atlyginimai šių metų pirmą ketvirtį vidutiniškai buvo 5679 eurai neatskaičius mokesčių. O pernai metais šie pareigūnai vidutiniškai per mėnesį uždirbo po 4192 euru. Jų pirmtakai – mero pavaduotojai – vidutiniškai uždirbdavo po 3452 eurus.

Klaipėdos vicemerai. Iš kairės: Lina Šukytė-Korsakė, Vaida Raugelė ir Algirdas Kamarauskas. Martyno Vainoriaus nuotr.

Vicemerai yra politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojai, kuriuos, kaip ir Savivaldybės administracijos direktorių bei patarėjus, pasirinka ir skiria meras. 

Mero Arvydo Vaitkaus atlyginimas šiais metais išliko toks pat kaip ir pernai – 6070 eurų. Jo pirmtako Vytauto Grubliausko vidutinis atlyginimas 2022 metais buvo 4471 euras.

Savivaldybės administracijos paskelbtoje informacijoje apie darbo užmokestį nurodoma, kad meras turi keturis patarėjus, kurių vidutinis darbo užmokestis šių metų pirmą ketvirtį buvo 2428 eurai (pernai – 2353 eurai).

Daugiau nei pernai šiemet vidutiniškai uždirbo ir administracijos direktorius Andrius Žukas – 5356 eurus (pernai – 4665 eurus). Nuo 1786 iki 2400 eurų padidėjo ir jo padėjėjo atlyginimas. 

Karjeros valstybės tarnautojų, dirbančių Klaipėdos miesto savivaldybės administracijoje darbo užmokesčiai šiemet irgi padidėjo. Pavyzdžiui, vyriausiųjų specialistų, kurių yra 262, vidutinis mėnesinis darbo užmokestis nuo 2063 eurų padidėjo iki 2220 eurų.

Naujai šiemet įdarbinti 3 tarnautojai  – atvejo vadybininkai – per pirmą metų ketvirtį uždirbo vidutiniškai po 2607 eurus. 

Klientų informavimo tarnautojas pernai vidutiniškai uždirbo 1429 eurus, šiemet – 1528 eurus. Panašiai savivaldybėje  uždirba ir buhalteriai, archyvarai, socialinių išmokų bei kiti specialistai.

Iš viso Klaipėdos savivaldybėje dirba apie 480 žmonių.

Žymos: | | | | | |

Komentarai (4):

Atsakymai į “Dabartiniai vicemerai uždirba ženkliai daugiau”: 4

 1. Vardas parašė:

  Be zodziu kaip jiem sunku praradus pareigas(darba)

 2. Vardas parašė:

  Be zodziu kaip jiem sunku praradus pareigas(darba)

 3. Pagaliau parašė:

  supratau, ko visi taip į valdžią veržiasi.Kuo aukščiau tuo geriau.Ir mažiau atsakomybės.

 4. Už ką parašė:

  1,5 štukos euriukų už ką gauna Beitas, ką jos dirba šitas neišprusęs kolūkietis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Transportas

Europinė vėžė į Klaipėdą: ieškos tinkamiausios trasos

Europos Sąjungos Tarybai praėjusį ketvirtadienį patvirtinus naująjį Transeuropinio transporto tinklo (TEN-T) reglamentą, kuriame Lietuvos siūlymu numatoma naujos europinės vėžės geležinkelio ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This