Klaipėdos valdžia bando prisiimti svetimus nuopelnus* (2)

Spyglys
Spyglys
2024-04-19

Šį šeštadienį sukaks metai, kai uostamiesčio vairą perėmė dabartinė valdžia. Norėtųsi jai pasigirti laimėjimas, bet jų kaip ir nėra. Todėl sukakties išvakarėse meras ir vicemeras nutarė užsiropšti ant Baltijos pr. ir Šilutės plento estakados bei taip paskelbti, kad šio transporto mazgo rekonstrukcija yra jų nuopelnas.

Išties, dėl to objekto atnaujinimo „Ištikimi Klaipėdai”, valstiečiai ir antisemitai, užlipę ant estakados, turi viešai padėkoti savo pirmtakams konservatoriams ir net visiškai nemylimiems liberalams. Mat didžioji darbų dalis padaryta būtent konservatorių valdymo laikais, jų valdžiai skyrus finansavimą.

Tad kodėl merui su savo parankiniu metinių proga nenusileidus į Baltijos ir Taikos pr. sankryžos eismo žiedo apačią – girtų vairuotojų gaudyklę? O nusileidus plakti save rykštėmis ir atgailauti, kad nutraukė šios sankryžos atnaujinimo projektą. 

Nes lipimas ant estakados be jokio reikalo tėra viešųjų ryšių akcija. Menkystės demonstravimas metų jubiliejaus proga, – sako Spyglys. Ir moralizuoja: šventinis pasivaikščiojimas irgi padeda nuo proto užtemimo.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Klaipėdos valdžia bando prisiimti svetimus nuopelnus*”: 2

 1. Jooo... parašė:

  Ir Geoterma jau miestą šildo, jooo…

  • Libernevykėli , eik švieskis nesidemonstravęs jooooo.... parašė:

   politinės korupcijos byloje nuteistos partijos Liberalų sąjūdis seimo nario , ministro Gentvilo pažadai dėl ” Geotermos ” taip ir liberpažadais ? ___Seimo nario S. Gentvilo pranešimas: „Pradėkime planuoti geoterminės jėgainės sugrąžinimą į Klaipėdą“
   2019 m. vasario 21 d. pranešimas žiniasklaidai

   Praėjus kiek daugiau nei metams po UAB „Geoterma“ veiklos sustabdymo, pagrindinis įmonės akcininkas – VĮ „Turto bankas“ paskelbė, kad inicijuoja įmonės bankrotą. Bankroto metu planuojama nurašyti įmonės skolas ir atskirti geoterminės jėgainės įrenginį nuo įmonės. Liberalas Simonas Gentvilas pasidžiaugė, kad tokio sprendimo dėka unikali geotermijos veikla Lietuvoje ir Klaipėdoje bus išsaugota.

   „Dar 2017 m. sustabdžius UAB „Geoterma“ veiklą, sudarėme laikinąją parlamentarų grupę, kurios tikslas buvo surasti tinkamiausią sprendimą geotermijos veiklai prikelti. Apmaudu, kad jėgainės turtas daugiau nei metus buvo tiesiog konservuojamas, neieškant sprendimų. Tačiau galima pasidžiaugti, kad klaipėdiečių Seimo narių ir Finansų ministerijos pastangomis išeitis visgi surasta“, – išgirdęs VĮ „Turto bankas“ sprendimą, džiaugėsi S. Gentvilas. _______P.S dalis teksto .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėda – nuo jūros iki žvaigždžių*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad mūsų miestelyje kartas nuo karto atsiranda ir kitų aštrialiežuvių, ne tik jis. Kaip sakant, smagu ...
2024-06-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This