Degė butas, šalia sudegusio garažo rastas negyvas vyras

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoPalmira Martinkienė
2024-04-20

Ankstyvą šeštadienio rytą Klaipėdos ugniagesiai du kartus buvo kviečiami gesinti įsiplieskusių gaisrų. Prie vieno iš jų rastas negyvas žmogus.

Pirmo pranešimo Bendrasis pagalbos centras sulaukė prieš 4 val. ryto. Telefonu 112 paskambinęs žmogus pranešė, jog Reikjaviko g. dega butas.

Pasak Klaipėdos priešgaisrinės tarnybos vyriausiojo specialisto Ernesto Butvilo, gaisras kilo šeštame aukšte esančio buto vonioje – degė kažkokie ten sudėti daiktai.

Atvykę ugniagesiai iš uždūminto buto išvedė šeimininką ir gaisro židinį bemat likvidavo. Kitų namo gyventojų evakuoti neprireikė, niekas nenukentėjo.

Tuo metu po trijų valandų, 7.22 val., ugniagesiams teko skubėti į kitą miesto pusę – Šiaurės prospektą, kur pagal gautą pranešimą degė garažas. Atvykus į įvykio vietą, šalia jo ant žemės aptiktas negyvas apie 50 m. amžiaus apdegęs vyras.

„Dabar policijos pareigūnai aiškinasi, tiria, kas su juo atsitiko”, – sakė ugniagesių atstovas, pridūręs, jog išdegė tik metalinio garažo vidus.

Policija praneša pradėjusi tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Kretingos rajone sudegė namas (papildyta)

Antradienio naktį ugniagesiai skubėjo į Kretingos rajone esantį Tuzų kaimą. Jiems buvo pranešta, jog 2.30 val. čia esančioje Salantų gatvėje ...
2024-05-21
Skaityti daugiau

Regionas

Padegė du ūkinius pastatus

Policija pranešė, kad naktį į trečiadienį, apie 2.15 val., Klaipėdos rajone, Derceklių kaime, kilo gaisrai, sunaikinę du ūkinius pastatus. Nuostolis ...
2024-05-02
Skaityti daugiau

ELTA

Iš kemsyno Kalotėje ugniagesiai išgelbėjo du vaikus

Klaipėdos rajone, Kalotėje, ugniagesiai gelbėjo kemsyne įstrigusius vaikus. Penktadienio vakarą, 21.13 val., buvo gautas pranešimas iš policijos, kad prie Kalotės ...
2024-04-29
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This