Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis*

Spyglys
Spyglys
2024-04-20

Žymus kultūrologas, menotyrininkas bei visų kitų galų meistras Spyglys negalėjo pro ausis praleisti didžiai įdomaus per radiją vykusio pokalbio, kuriame buvo narpliojami labai svarbūs mūsų miestelio kultūros reikalai.

Iš trijų kalbėtojų Spyglį ypač sudomino vieno vyruko mintys, mat jis į daugelį klausimų atsakinėjo prisipažindamas, jog uostamiesčio kultūros reikaluose kol kas tebėra labai žalias, bet net kelis kartus žadėjo visko būtinai išmokti.

Sužinojęs, kad tas gana nelengvai žodžius dėliojęs ir mokytis vis žadėjęs vyrukas yra ne kas kitas, o naujai iškeptas mūsų miestelio Kultūros skyriaus vedėjas, Spyglys prisiminė ne tik dar vienos ponios panašius, labai sunkiai įgyvendinamus, dar prieš metus duotus pažadus, bet ir tokio visiems gerai žinomo Vladimiro Iljičiaus paraginimą „mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis”.

O kad nemanytumėte, jog Spyglys sugeba tik iš lempos bajeriukus mėtyti, visą beveik valandos pokalbį, kas turite kantrybės, galite išklausyti čia.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Tapęs taksistu ėmė gerintis Gintarui Neniškiui*

Spyglys trečiadienį dar kartą įsitikino, kaip žmogui keistis niekada nevėlu. Tai pademonstravo ne kas kitas, o jo mylimiausias deputatas Vidmantas ...
2024-05-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This