Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis*

Spyglys
Spyglys
2024-04-20

Žymus kultūrologas, menotyrininkas bei visų kitų galų meistras Spyglys negalėjo pro ausis praleisti didžiai įdomaus per radiją vykusio pokalbio, kuriame buvo narpliojami labai svarbūs mūsų miestelio kultūros reikalai.

Iš trijų kalbėtojų Spyglį ypač sudomino vieno vyruko mintys, mat jis į daugelį klausimų atsakinėjo prisipažindamas, jog uostamiesčio kultūros reikaluose kol kas tebėra labai žalias, bet net kelis kartus žadėjo visko būtinai išmokti.

Sužinojęs, kad tas gana nelengvai žodžius dėliojęs ir mokytis vis žadėjęs vyrukas yra ne kas kitas, o naujai iškeptas mūsų miestelio Kultūros skyriaus vedėjas, Spyglys prisiminė ne tik dar vienos ponios panašius, labai sunkiai įgyvendinamus, dar prieš metus duotus pažadus, bet ir tokio visiems gerai žinomo Vladimiro Iljičiaus paraginimą „mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis”.

O kad nemanytumėte, jog Spyglys sugeba tik iš lempos bajeriukus mėtyti, visą beveik valandos pokalbį, kas turite kantrybės, galite išklausyti čia.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Kai vietoje galvos elektros lemputė*

Pasižiūrėjęs ir pasiklausęs trečiadieninio mūsų miestelio politikų posėdžio, kurio metu valdantieji savo gretose rado dezinformatorių, Spyglys išėjo į gatves savo ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Leonas Makūnas - dezinformatorius?*

„Tavo metuose susilaikymas jau nebėra dorybė, nebėra vertybė”, – taip Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžio metu trečiadienį pašiepė Vidmantas ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Pas šoferius ir elektrikus - pinigų kaip šieno*

Savivaldybei nusprendus pamaloninti savo įmonę „Klaipėdos paslaugos”,  kurios vadovai teisiami už „gerus darbus”, 1,2 milijono eurų vertės vidaus sandoriu ir 1,7 ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This