Celofanas irgi dalyvavo Muzikinio teatro atidaryme* (9)

Spyglys
Spyglys
2024-04-21

Aišku, kad Spyglio nebuvo tarp tų ponų, kurie šeštadienio vakarą su pakvietimais dalyvavo po 150 eurų personai įvertintame rekonstruoto Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro atidarymo renginyje – kas ten jį kvies tokį. Tačiau kai kurie iš dalyvavusiųjų pažįsta dygliuotąjį ir pasidalino savo įspūdžiais.

Koncertas sakė buvęs tikrai geras, statybininkų sutikti jau nepavyko. Tačiau nusivylė žmonės, kad nepavyko pamatyti aukšto bei gražaus iš Klaipėdos kilusio prezidento – ekscelencija arba pasibrangino, arba tiesiog nesutiko tapti teisinio nihilizmo ir snobizmo dalimi, kai pastatas atidaromas nepašalinus visų valstybinės komisijos pastebėtų trūkumų. Skirtingai nei klaipėdietis aplinkos ministeris, kuriam pavaldi Statybų inspekcija.

Buvo ir dėl ko pasipiktinti. Nepatiko aukštuomenei, kad atidaryme dalyvavo ir celofanas. Visa laimė, kad ne tas garsusis, o tik statybininkų tarp kėdžių išvakarėse paliktas.

Piktintis kuo turės ir plebėjai. Juk bilietai į spektaklius naujame pastate pabrango kone tris kartus, palyginus su Žvejų rūmais, kur pastaruoju metu rezidavo teatras. Pavyzdžiui, bilieto į populiarų kitą savaitę numatytą rodyti choreografijos spektaklį „Sapnai ir kaktusai” kaina nuo keliolikos eurų pakilo iki 35-70 eurų.

Gal dėl to anšlagu kol kas ten ir nekvepia.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | |

Komentarai (9):

Atsakymai į “Celofanas irgi dalyvavo Muzikinio teatro atidaryme*”: 9

 1. Nuomonė parašė:

  Nesipykit, atidarytas teatras-faina. Nesikrimskite dėl tų 150 eurų, visi Klaipėdos neturtingieji buvo įleisti veltui, taip sakant su kvietimais. Gražiai pasielgta visų tų varguolių atžvilgiu, jie visiems pasakos, kad buvo muzikiniame teatre už DYKĄ, va kokia didybė, šalia eilinių žmonių, net inteligentų.
  Man niekaip nesuprantama, kaip žmonės neraudonuoja sėdėdami kokiame renginyje veltui, tai matyt liko iš sovietmečio, priprato visko pasvogti , tai dabar kitaip negali. Mačiau savotišką nuotrauką- kapinėse iškastos dvi duobės. Prie vienos užrašyta- vargšams, prie kitos užrašyta -ponams. Tačiau ABI VIENODOS.

 2. Marijus parašė:

  Na, po to, kai „papildomai įsisąvino” dar daugiau kaip 20 milijonų € mūsų visų pinigų – antrą tiek, uz kiek turėjo darbus padaryti, kainos turėtų būti nulinės… Visai kaip su baseinu… Už kiek laiko „perduos administruoti” privačiam kapitalui ir Muzikinį teatrą?
  Kodėl Spyglys šita tema tyli? Pavojinga? Gali ir spyglius nulaužyt už neteisingus klausimus? Celofanas gi Artūrėlio pasmerktas viešai- napavojinga/madinga aplot. O realios suktybės – TABU?..

 3. Nikulinas parašė:

  Įdomu kiek iš tų ponų susimokėjo už bilietus ir kiek buvo pakviesti dykai? O pensininkui arba nedaug beuždirbančiam šis teatras bus neprieinamas, nors dalinai išlaikomas iš biudžeto, į kurį savo euriukus ir tas nedaug uždirbantis žmogelis atiduoda… Kur žiūri kultūros ( o gal antikultūros)?minstras?

 4. Saulius parašė:

  kai tik idiotas tai iš Klaipėdos

 5. Klaipėdietė parašė:

  Norėti galima daug,lūkesčiai dėl bilietų gali ir neįsipildyti,bilietai pensininkams… ar tikrai realūs, laikas parodys,bet Spyglis nebūtų spyglis, paskutiniu metu tik popierėlius temato

 6. Žiūrovas parašė:

  Teatras turi pasiruošti, kad žiūrovų nebus. Turi atpigti bilietai.

 7. Viola parašė:

  Tai jo. Brangoka. Paleis įrašą, orkestro nebus. Pusė žavesio prarasta. Tai įrašą aš galiu ir per radijuškę išgirsti, ko man dar 55 pinigus mokėti? Eisiu, bet vėliau, kai gros orkestras ir dainuos dainininkai.

 8. Paršiukas Čiukas parašė:

  Aš nueičiau. Tik nežinau, kaip rengtis. Ar į tokius renginius reikalingas frakas arba kostiumas? Ar galima eiti apsirengus laisvu gatvės stiliumi?

 9. Klaipėdietis parašė:

  Čia gi labdaros koncertas, paremti Muzikinio teatro darbo pradžią. Kas turėjo pinigėlių ir norėjo save parodyti, tas atvyko. Kiti laukia, kada defektai bus ištaisyti, o bilietai atpigs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Kultūra

Gdansko Baltijos opera į Klaipėdą atvyks su „Karaliumi Rogeriu“

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro atstovai ką tik grįžo iš Lenkijos, kur pagal programą „Įkvepianti kultūra“ lankėsi Gdansko Baltijos operoje (Opera ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This