Šeštadienį – vos du antriniai COVID-19 atvejai, bet mirė vienas žmogus

Koronavirusas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-21

Lietuvoje šeštadienį buvo patvirtinti vos du nauji koronavirusinės infekcijos atvejai ir abu užsikrėstusieji susirgo antrą kartą. Klaipėdiečių tarp jų trečią dieną iš eilės nebuvo.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 24,6 proc., o uostamiestyje šis rodiklis liko toks pat, paaugęs net 125 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, Klaipėdoje irgi nepasikeitė – liko 7,2 atvejo. Uostamiestis tarp prasčiausiai besilaikančių savivaldybių per vieną poziciją dar pagerino savo padėtį, atsidūręs 26-oje vietoje.

Šalyje šis rodiklis ir taip pat nepasikeitė (7,8 atvejo). Blogiausia situacija toliau fiksuojama Elektrėnuose, o nulinius rodiklius turi 16 šalies savivaldybių. Tarp jų – Neringa, Rietavas ir Skuodo rajonas.

Šalyje šeštadienį sirgo 344 žmonės – trims mažiau nei prieš parą. Klaipėdoje sergančiųjų liko tas pats skaičius – 14.

Nuo paskutinės mirties, fiksuotos kovo 17 d., šeštadienį mirė dar vienas žmogus, ir bendras netekčių nuo COVID-19 skaičius jau yra 9897, iš jų Klaipėdoje – 435.

Žymos:

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Sekmadienį - nė vieno užsikrėtusiojo COVID-19

Sekmadienį Lietuvoje nebuvo registruota nė vieno naujo COVID-19 atvejo šalyje. Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 15,4 proc., uostamiestyje jis ...
2024-05-27
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Neringa su vienu sergančiuoju - jau antra tarp blogiausius COVID-19 rodiklius turinčių savivaldybių

Penktadienį Lietuvoje patvirtinta 18 naujų COVID-19 atvejų, iš kurių šeši žmonės užsikrėtė antrą kartą. Klaipėdoje, kaip ir ketvirtadienį, susirgo vienas ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Klaipėda - jau blogiausius COVID-19 rodiklius turinčiųjų 20-tuke

Ketvirtadienį Lietuvoje patvirtinta 12 naujų COVID-19 atvejų, iš kurių du žmonės užsikrėtė antrą, vienas – trečią kartą. Klaipėdoje susirgo vienas ...
2024-05-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This