Šeštadienį – vos du antriniai COVID-19 atvejai, bet mirė vienas žmogus

Koronavirusas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-21

Lietuvoje šeštadienį buvo patvirtinti vos du nauji koronavirusinės infekcijos atvejai ir abu užsikrėstusieji susirgo antrą kartą. Klaipėdiečių tarp jų trečią dieną iš eilės nebuvo.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 24,6 proc., o uostamiestyje šis rodiklis liko toks pat, paaugęs net 125 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, Klaipėdoje irgi nepasikeitė – liko 7,2 atvejo. Uostamiestis tarp prasčiausiai besilaikančių savivaldybių per vieną poziciją dar pagerino savo padėtį, atsidūręs 26-oje vietoje.

Šalyje šis rodiklis ir taip pat nepasikeitė (7,8 atvejo). Blogiausia situacija toliau fiksuojama Elektrėnuose, o nulinius rodiklius turi 16 šalies savivaldybių. Tarp jų – Neringa, Rietavas ir Skuodo rajonas.

Šalyje šeštadienį sirgo 344 žmonės – trims mažiau nei prieš parą. Klaipėdoje sergančiųjų liko tas pats skaičius – 14.

Nuo paskutinės mirties, fiksuotos kovo 17 d., šeštadienį mirė dar vienas žmogus, ir bendras netekčių nuo COVID-19 skaičius jau yra 9897, iš jų Klaipėdoje – 435.

Žymos:

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Klaipėda pateko tarp 10-ies savivaldybių su prasčiausiais COVID-19 rodikliais

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad ketvirtadienį Lietuvoje buvo patvirtinta 16 naujų užsikrėtimų COVID-19 (šeši žmonės susirgo antrą kartą). Klaipėdoje fiksuoti ...
2024-06-14
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Keturios Vakarų Lietuvos savivaldybės - blogiausius COVID-19 rodiklius turinčių 10-tuke

Trečiadienį šalyje patvirtinta 20 naujų užsikrėtimų COVID-19, iš kurių 5 žmonės susirgo antrą kartą. Klaipėdoje fiksuotas vienas susirgimas – žmogus ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Tarp nulinius COVID-19 rodiklius turinčių neliko Klaipėdos rajono savivaldybės

Antradienį šalyje patvirtinta 13 naujų užsikrėtimų COVID-19, iš kurių du žmonės susirgo antrą kartą. Klaipėdoje po trijų parų pertraukos fiksuoti ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This