Trušeliuose atidarė „Gulbelę”

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-22

Klaipėdos priemiestyje veiklą pradėjo nauja UAB „Gulbelės“ parduotuvė. Kaip teigia jos vadovai, pastaroji yra orientuota į vietos bendruomenės poreikius ir lūkesčius, todėl asortimentas čia išskirtinis: daugiau įdomesnių maisto prekių, platesnė prekių grupė vaikus auginančioms šeimoms. Investicijos į šią prekybos vietą Klaipėdos regione siekia daugiau kaip 100 tūkst. eurų.

Įrenginėjant naują „Sendvario Gulbelės“ parduotuvę, įsikūrusią Rasytės g. 1, Trušelių kaime, daug dėmesio buvo skirta analizuojant vietovę ir jos gyventojų poreikius. Todėl, pasak direktorės komercijai Lauros Aurylės, buvo priimtas sprendimas atidaryti kiek kitokią prekybos vietą, nei jau esančios, „Gulbelės“ ženklu pažymėtos krautuvės.

„Vertinant, kokios parduotuvės reikia priemiesčio gyventojui, kad ši atlieptų jo poreikius, priėjome išvadą, jog mūsų įprastos koncepcijos ir prekių asortimento parduotuvių modelis turi atrodyti kitaip. Jis turi atitikti lokalaus kliento kasdienius pasirinkimus, įpročius ir norus“, – pranešime cituojama L. Aurylė.

Naujoje Klaipėdos priemiesčio parduotuvėje asortimentas išsiskiria platesnio spektro prekių pasiūla, atliepiančia vietos gyventojų poreikius.

„Čia vietos gyventojai vertina laiką savo aplinkoje, aukštą kokybę, išskirtinumą. Todėl atėję į „Sendvario Gulbelės“ krautuvę jie ras išskirtinių ir įdomių maisto prekių arčiau savo namų. Artėjant vasarai, prekybos vietoje bus daugiau grilinimui skirtų produktų – nuo įvairių BBQ padažų ir kepimui skirtų priedų, iki plataus aukštos kokybės mėsos pasirinkimo: šviežia antiena, triušiena, brandinta jautiena“, – teigia direktorė komercijai ir priduria, kad klientai galės įsigyti pelėsinio sūrio ar saliami dešros su trumais, įvairių užtepėlių, išskirtinių kruopų ar įdomesnių makaronų.

Be to, atsižvelgiant į tai, kad atokiau nuo Klaipėdos miesto šurmulio priemiestyje gyvena daug jaunų šeimų su vaikais, naujoje krautuvėje lankytojai ras ir aukštos kokybės higienos bei maisto prekių pasirinkimą mažyliams.

Prieš pusmetį šio prekės ženklo parduotuvė duris atvėrė ir uostamiesčio pietinėje dalyje.

INFORMACIJA

Šiuo metu įmonei priklauso 65 krautuvės Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės, Prienų rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje, Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Išrinko pavadinimą Triušelių daugiafunkciam centrui

Klaipėdos rajono gyventojai siūlė pavadinimus naujai statomam daugiafunkciam centrui Trušeliuose. Dvi dienas vykobalsavimas, kurio metu 189 Sendvario seniūnijos gyventojai rinkosi ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Regionas

Klaipėdos rajone pradėjo statyti daugiafunkcį centrą

Pirmadienį įkasta simbolinė kapsulė ateities kartoms būsimo daugiafunkcio centro pamatuose Klaipėdos rajone, Trušeliuose. Čia per artimiausius porą metų iškils 8 ...
2024-05-27
Skaityti daugiau

Regionas

Plikiuose statys modulinį darželį

Klaipėdos rajono savivaldybė pasirašė sutartį su rangovu, kuris prie Plikių pagrindinės I. Labutytės mokyklos pastatys modulinį vaikų darželį, galintį priimti ...
2023-03-14
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This