Kretingos įmonėje kilo gaisras

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-24

Trečiadienio vakare kilo gaisras Kretingoje įsikūrusioje medienos įmonėje „Imedeksa“. Gavę pranešimą aplinkosaugininkai iš karto išvyko į gaisro vietą. Preliminariais duomenimis, degė gamybinės patalpos. Gaisrą gesina gausi ugniagesių komanda.

Kaip Eltą informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo poskyrio budintis pareigūnas Konradas Liekis, pranešimas apie gaisrą gautas 16.26 val., pranešimų apie nukentėjusius nėra.

„Gaisras gana didelis, išsiųstos mūsų pajėgos“, – Eltai sakė budintis pareigūnas, pažymėjęs, kad gyventojams buvo siunčiamos perspėjimo žinutės.

Aplinkosaugininkai pranešė, kad Aplinkos apsaugos agentūros laboratorija išvyko paimti aplinkos oro ėminius bei atlikti kietųjų dalelių ir kitų teršalų matavimų. taip pat rengiama artimiausių valandų teršalų sklaidos prognozė, kuri parodys galimą teršalų sklaidą ir poveikio zoną, t. y. kurioje teritorijoje gali būti padidėjusi teršalų koncentracija ore. Situacija stebima, žadama, kad visuomenė bus operatyviai informuojama gavus naujausius oro kokybės tyrimų duomenis.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras rekomenduoja kretingiškiams, gyvenantiems greta Klaipėdos gatvės, vadinamoje Lapyno teritorijoje, „Draugystės“ soduose bei teritorijose aplink, neiti į lauką, o likus namuose – neatidarinėti orlaidžių, langų ir durų. Jei namuose yra mechaninės vėdinimo sistemos, rekuperacija ar kondicionierius, rekomenduojame sistemas išjungti. Jei turite šulinius, juos uždenkite ir nenaudokite jų vandens maistui. Važiuojant pro gaisro vietą rekomenduojama sandariai uždaryti automobilių langus. Nepalikite lauke gyvūnų. Pasijutus prastai, rekomenduojama nedelsiant kreiptis į medikus.

„Dėl gaisro yra uždraustas automobilių eismas Klaipėdos gatvėje. Taip pat vairuotojai prašomi nevykti Šventosios gatve“, – pranešė rajono meras Antanas Kalnius.

19.44 val. buvo paskelbta gaisro lokalizacija, tai reiškia, kad gaisras nebeplinta, tačiau toliau vyksta gaisro gesinimo darbai, įvykio vietoje dirbo daugiau nei 25 ugniagesiai.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Aplinkosauga, Svarbu

Sąskaitos už degusias atliekas nesumažino

Ir apeliacinės instancijos teismas patvirtino, kad aplinkosaugininkai pagrįstai paskyrė beveik poros dešimčių tūkstančių eurų baudą atliekas Klaipėdos rajone, Aukštkiemių kaime, ...
2024-06-19
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Remontininką teis už padegtą palėpę ir sukeltą gaisrą

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose kitą savaitę bus nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje anksčiau neteistas Klaipėdos rajono gyventojas kaltinamas dėl ...
2024-06-14
Skaityti daugiau

Regionas

Kretingos rajono Garbės piliečio vardas suteiktas nusipelniusiam istorikui Juliui Kanarskui

Sekmadienį Kretingos rajono Garbės piliečių gretas papildė dar viena nusipelniusi asmenybė – istorikas, visuomenės veikėjas Julius Kanarskas. Kretingiškis buvo įvertintas ...
2024-06-10
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This