Gerda Raulušaitytė – auksiniame jaunųjų sporto žvaigždžių dešimtuke (1)

Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-25

Tradiciniais tapę geriausių Lietuvos jaunųjų sportininkų ir sportininkių apdovanojimai „100 sporto žvaigždžių“, organizuojami LRT ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS), pasiekė finišo tiesiąją. Išrinkti ir skelbiami auksinis 10-ukas, sidabrinis 30-ukas ir bronzinis 60-ukas.

Į auksinį Lietuvos jaunųjų sportininkų 10-uką išrinkta šiemet Klaipėdos LCC tarptautiniame universitete rungtyniaujanti krepšininkė Gerda Raulušaitytė. Devyniolikmetė puolėja geriausios 2023 m. Lietuvos krepšininkės rinkimuose finišavo antra.

„100 sporto žvaigždžių“ rinkimai organizuojami siekiant pagerbti geriausius 2023 metų jaunuosius sportininkus ir atkreipti dėmesį į lietuvių pasiekimus įvairiose sporto šakose.

„Ne pirmus metus LRT ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos vykdomas projektas tampa jau džiugia tradicija. Smagu, kad jaunieji Lietuvos sportininkai turi platformą, per kurią apie jų pasiekimus galėti sužinoti dar platesnė auditorija. Juk ateityje būtent šie sportininkai garsins Lietuvą ir suaugusiųjų varžybose. Šiais metais dar labiau augo balsų skaičius ir jis perkopė 100 tūkst. ribą“, – teigia portalo LRT.lt sporto redaktorius, vienas iš komisijos narių Rokas Suslavičius.

Geriausius sportininkus ir sportininkes išrinko sporto gerbėjai (1/3 balsų) ir speciali rinkimų komisija (2/3 balsų). Kaip ir kasmet, savo kandidatus rinkimams (vieną vaikiną iš bet kurios jaunučių, jaunių arba jaunimo amžiaus grupės ir vieną merginą iš bet kurios jaunučių, jaunių arba jaunimo amžiaus grupės) siūlė Lietuvos sporto federacijos.

Žymos: | |

Komentarai (1):

Įrašo “Gerda Raulušaitytė – auksiniame jaunųjų sporto žvaigždžių dešimtuke” komentarų : 1

  1. Tadas parašė:

    Klaipeda turi kuo didžiuotis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

LCC krepšininkės turėjo pripažinti „Kibirkšties“ pergalę

„Kibirkštis“SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ finale pirmąjį sezono trofėjų medžiojanti Vilniaus „Kibirkštis“ namie 76:73 (22:15, 16:19, 15:21, 23:18) dramatišku ...
2024-04-21
Skaityti daugiau

Sportas

LCC krepšininkių sėkmė - ir dėl bendruomenės palaikymo

Du pirmieji sezonai ir vos trys pergalės. Toks sunkus startas buvo Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto moterų komandai, kuri sparčiu tempu ...
2024-04-20
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

LCC juda link finalo

„SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ pusfinalyje pergale startavo Gerdos Raulušaitytės vedamas Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas, kuris šeštadienį namie 83:76 ...
2024-04-05
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This