Muzikiniame teatre pradėjo veikti kasa (2)

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-26

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras skelbia, kad rekonstruotame pastate jau atvėrė ir bilietų kasą.

„Bilietų kasą rasite toje pačioje vietoje, kurioje ji ir buvo iki renovacijos. Apsilankykite, perkantiems bilietų padovanosime ir naujausių teatro informacinių leidinių. Teatro kasoje galite įsigyti ir dovanų kuponus“, – pranešime cituojama teatro Žiūrovų aptarnavimo ir pardavimų skyriaus vedėja Rūta Slovikienė.

Kasos darbo laikas: antradienį 10.30–18.30 val. (pietų pertrauka 14–15 val.); trečiadienį–šeštadienį 9.30–18.30 val. (pietų pertrauka 14–15 val.). Jei renginys vyksta sekmadienį, kasa atidaroma valandą prieš renginį.

„Didžiausia nuolaida – likus valandai iki renginio pradžios ir pateikus galiojantį pažymėjimą – net 70 proc. taikoma švietimo įstaigų ir aukštųjų mokyklų scenos meno srities pedagogams, senjorams, dieninio skyriaus studentams, moksleiviams“,- primena R. Slovikienė.

Primenama, kad nuolaidos netaikomos premjeroms, Naujųjų metų vakarui, proginiams, Klaipėdos festivalio, kitiems nerepertuariniams ir ne teatro organizuojamiems renginiams. Taip pat nuolaidos nesumuojamos.

Žymos: |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Muzikiniame teatre pradėjo veikti kasa”: 2

  1. Kukis parašė:

    O kaip su neįgalumą turintiems? Muzikinis kaip ne kaip valstybinis teatras, visur neįgaliesiems yra nuolaidos, o šitas kuo kitoks?

    • O šitas tapo UABu parašė:

      Ir už tuos SUKČIUVIENĖS Vilimienės chebros išplautus Milijonus, kuriuos iš mūsų biudžeto sukišo šitai „amžiaus renovacijai” – dabar teks ‘atidirbti’ žiūrovams — jokiomis lengvatomis čia nekvepia nė iš tolo – jau skelbia kad bilietai bus į VISUS renginius 50-70€ pigiausi, O geresnės vietos net iki 150€ už bilietą!! O kas gi jei ne tie eiliniai LOCHAI turės viską atpirkti!!! Šlykštu IR niekinga, bet žydglobalistų valdžia Lietuvoje jau šimtus kartų įrodė kad su savo VERGETOMIS kitaip NEsielgs!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Mums rašo

Muzikiniame teatre - nepatogios sėdimos vietos

Praėjusį savaitgalį apsilankiau rekonstruotame Klaipėdos muzikiniame teatre. Bendras įspūdis labai geras. Sutvarkytos bendros erdvės, įdomūs dizaino sprendimai. Labai patiko pats ...
2024-05-27
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Muzikinio teatro atidarymo šventė - komisijos dar nepriimtame pastate (papildyta) 

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pastatą rekonstravusiems statybininkams, kaip studentams prieš egzaminus, pritrūko laiko, tad šeštadienį suplanuotas atidarymo renginys vyks nesulaukus ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra

Muzikinis teatras pagerbė geriausius savo kūrėjus

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras jau šeštą kartą Teatro dienos proga įteikė apdovanojimus „Pagauk bangą“, skirtus ambicingiausius kūrybinius iššūkius praėjusiais metais ...
2024-03-28
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This