Nuteistas klaipėdietis, slapta filmavęs baro ir kavinės tualetuose

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-26

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų baudžiamuoju įsakymu anksčiau neteistas klaipėdietis nuteistas už tai, kad pagamino ir laikė pornografiją bei neteisėtai rinko informaciją apie privatų asmens gyvenimą.

Anot teismo pranešimo, byloje nustatyta, jog kaltinamasis nuo 2023 m. vasario 18 d. viename Klaipėdos bare, moterų tualete, neteisėtai įrengė vaizdo kamerą su atminties kortele bei per interneto prieigą prisijungdamas prie kameros, slapčia filmavo ikiteisminio tyrimo metu nenustatytą moteriškos lyties mažametę ir pilnamečių moterų nuogus kūnus, lytinius organus ir sėdmenis. Taip pat jis pernai liepos-rugpjūčio mėnesiais vienoje Klaipėdos kavinės tualeto patalpoje neteisėtai įrengė tokią pačią vaizdo kamerą ir slapčia filmavo abiejų lyčių mažamečių, nepilnamečių asmenų ir pilnamečių asmenų nuogus kūnus, lytinius organus ir sėdmenis.

Kaltinamasis pripažino padaręs nusikaltimus ir gailėjosi dėl tokio savo elgesio. Teigė, kad kamerą pirko sau, nes turi jauną draugę. Jis įtarė, kad ji gali svaigintis narkotinėmis medžiagomis, todėl nusprendė pats išsiaiškinti ir nusipirko vaizdo kamerą. Jo draugė nueidavo į tualetą ir ten būdavo pusę valandos, o iš jo išeidavo neadekvati. Jis norėjo ją patikrinti, todėl baruose pastatė kamerų. Vyras teigė, jog vaizdo įrašuose savo merginos neužfiksavo. Anot kaltinamojo, jis vaizdo įrašų niekur nesaugojo, nekaupė, tiesiog ateidavo į barą ir prisijungdavo „online“. Tikslo rinkti ir sau žiūrėti, saugoti, ar kur nors parduoti vaikų ir suaugusių žmonių lytinių organų vaizdus jis esą neturėjo.

Skirdamas kaltinamajam bausmę teismas atsižvelgė į tai, jog kaltinamasis šioje byloje padarė du apysunkius tyčinius nusikaltimus bei du nesunkius tyčinius nusikaltimus dorovei ir skyrė galutinę 7 000 Eur dydžio baudą.

Kaltinamasis, nesutikdamas su tokia teismo baudžiamuoju įsakymu paskirta bausme turi teisę paduoti teismui prašymą surengti bylos nagrinėjimą teisme. Kaltinamajam šia teise nepasinaudojus, teismo baudžiamasis įsakymas įsiteisėja ir yra neskundžiamas.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Apiplėšė du tualetus

Uostamiesčio policijos pareigūnai ieško, kas galėjo apsiplėšti du tualetus. Trečiadienį apie 8.30 val. darbuotojui atvykus aptarnauti Liepų g. esančių viešųjų ...
2024-01-11
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Prieš šventes - geros žinios „Jakų melagiui”

Dėl Jakuose su statybiniais brokais klaipėdiečių šeimai parduoto namo ir vengimo juos ištaisyti „Jakų melagio” pravardę užsidirbęs Arūnas Einingis penktadienį sulaukė ...
2023-12-22
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Sekęs, slapta fotografavęs ir buvusią mylimąją persekiojęs vyras pateko į teisėsaugos akiratį

Klaipėdos apylinkės prokurorė kreipėsi į teismą su pareiškimu dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu, prašydama 33 metų klaipėdietį pripažinti kaltu ...
2023-05-25
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This