Pirtį reikėjo perduoti vaistininkams, o ne teismų vanojamam šoferiui* (1)

Spyglys
Spyglys
2024-04-26

„Gal galima būtų sujungti vaistines su pirtimi”, – šaipėsi Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Artūras Razbadauskas ketvirtadienį vykusio Klaipėdos valdžios posėdžio metu, kai buvo nuspręsta senąją pirtį atiduoti Klaipėdos autobusų šoferiams praustis. Ir kaip patyręs istorikas papasakojo, kad viduramžiais chirurgija užsiėmė barzdaskučiai bei pirtininkai.

Jis kaip ir prisipažino, kad tokiam istoriniam ekskursui jį paakino kolega Edmundas Kvederis, prieš tai postringavęs, jog ta pirtis Trilapio gatvėje radosi dar tuomet, kai jis nebuvo gimęs. Esą gal tuomet viešos pirtys ir buvo reikalingos, nes nebuvo vandentiekio, bet dabar jos neturi prasmės.

Tokie istoriniai ekskursai pabudino ir politikos sunkiasvorį Vytautą Grubliauską. Ir šis saldžialiežuvis nepraleido progos suregzti atseit šmaikštų pasiūlymą: „Visi chirurgai tegul drąsiai lankosi pirtyse, o pirtininkai tegul neina prie chirurgų stalo”.

Neištvėrė ir Spyglys: reikėjo, vyrai, pirma apsiprausti į pirtį nueiti ir tik gerai išsivanojus spręsti, ar reikia tą pirtį atiduoti įmonei, kurios vadą Europos Sąjungos prokurorai ir mūsų teismai vanoja.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Pirtį reikėjo perduoti vaistininkams, o ne teismų vanojamam šoferiui*” komentarų : 1

  1. Nuomonė parašė:

    O jei rimtai, ar nederėjo pirtį perduoti seksualinių mažumų asociacijai, jei tokia yra? Manau, pirtis blizgėtų ir visus nupraustų už prieinamą kainą. Apie tokią idėją verta pakalbėti ir viešai, be šypsenops.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Kai vietoje galvos elektros lemputė*

Pasižiūrėjęs ir pasiklausęs trečiadieninio mūsų miestelio politikų posėdžio, kurio metu valdantieji savo gretose rado dezinformatorių, Spyglys išėjo į gatves savo ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Leonas Makūnas - dezinformatorius?*

„Tavo metuose susilaikymas jau nebėra dorybė, nebėra vertybė”, – taip Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžio metu trečiadienį pašiepė Vidmantas ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Pas šoferius ir elektrikus - pinigų kaip šieno*

Savivaldybei nusprendus pamaloninti savo įmonę „Klaipėdos paslaugos”,  kurios vadovai teisiami už „gerus darbus”, 1,2 milijono eurų vertės vidaus sandoriu ir 1,7 ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This