Du gimnazistai ir studentas kaltinami psichotropinių medžiagų platinimu

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-04-29

Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša baigusi ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje du gimnazistai ir vienas studentas kaltinami neteisėtu disponavimu psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, Klaipėdoje gyvenantis 18-metis į teisėsaugos pareigūnų akiratį pateko pernai vasarį, kai kitam asmeniui pardavė elektroninių cigarečių skysčio buteliuką, kurio sudėtyje buvo psichotropinės medžiagos. Turimais duomenimis, pirkėjų dar pilnametystės tuo metu nesulaukęs jaunuolis ieškojo nefiksuoto ryšio programėlėje, kurioje įdėdavo skelbimus apie turimus įsigijimui kvaišalus. Į vieną tokių skelbimų atsiliepė su pareigūnais bendradarbiavęs asmuo, kuris iš kaltinamojo už 50 eurų įsigijo minėto skysčio.

Antrasis bylos kaltinamasis, 19-metis vaikinas, policijos pareigūnams įkliuvo pernai kovą, kai taip pat su pareigūnais bendradarbiavusiam asmeniui pardavė psichotropinių medžiagų. Remiantis surinktų duomenų visuma, tuo metu 17-iolikos būdamas vaikinas apie platinamas neteisėtas medžiagas pasiskelbė nefiksuoto ryšio programėlėje. Tokiu būdu radęs pirkėją, kaltinamasis, kaip įtariama, pardavė jam plastikinį buteliuką su psichotropiniu skysčiu.

Be to, įtariama, kad tas pats vaikinas pernai kovo mėnesio pabaigoje pardavė su pareigūnais bendradarbiavusiam asmeniui ir kitokio pavidalo kvaišalų – perforuoto popieriaus lapelių su psichotropine medžiaga – lizergidu. 

Tęsiant tyrimą buvo atlikta jo gyvenamosios vietos krata, kurios metu policijos pareigūnai rado 11 buteliukų su psichotropiniu skysčiu bei minėtų perforuoto popieriaus lapelių.

Teisėsaugos pareigūnams gavus duomenų apie trečiojo bylos kaltinamojo, 22 metų klaipėdiečio, kaip manoma, vykdomą nusikalstamą veiką, buvo patikrinta jo gyvenamoji vieta. 2023 metų gegužę policijos pareigūnai jo namuose rado laikomą didelį kiekį – 0,05 gramo – psichotropinės medžiagos – lizergido. Įtariama, kad šią medžiagą jaunuolis ketino platinti kitiems. Taip pat jo bute pareigūnai rado ir nedidelį kiekį kanapių.

Visiems trims asmenims pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. 19-os ir 22-iejų metų jaunuoliai taip pat kaltinami ir dėl narkotinių medžiagų laikymo be tikslo jas platinti.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmams.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Telekomunikacijų salono vadovė išmaniosios įrangos pasisavino už beveik 125 tūkst. eurų

Klaipėdos apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 59-erių metų Šilutės rajono gyventoja kaltinama telekomunikacinės įrangos pasisavinimu iš salono, kuriam ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Narkotikai ir ginklai nuvedė į belangę

25-erių klaipėdietis Deividas Skrodenis nuteistas dėl didelio kiekio kvaišalų laikymo turint tikslą juos platinti, neteisėto disponavimo šaunamuoju ir nešaunamuoju ginklais ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos hospiso vadovė atleista nuo atsakomybės pagal laidavimą, bet turės sumokėti baudą

Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša, jog Klaipėdos apygardos teismo apkaltinamuoju nuosprendžiu pripažinta, kad Klaipėdoje veikiančio sveikatos centro vadovė Rasa Dagienė ir ...
2024-06-05
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This