Savivaldybė engia moteris* (2)

Spyglys
Spyglys
2024-04-30

Nors Klaipėdos miesto savivaldybėje moterų dirba kelis kartus daugiau nei vyrų, jos yra engiamos: statistika skelbia, kad jos vidutiniškai uždirba 500 eurų mažiau nei vyrai. Vyrai čia per mėnesį vidutiniškai uždirba per 3 tūkstančius eurų, moterys – tik mažiau nei 2,5 tūkstančio eurų.

Moterys engiamos ir savivaldybės įmonėje „Klaipėdos energija”.  Čia jos uždirba per mėnesį vidutiniškai tik 2,2 tūkstančius eurų, o vyrai – keliais šimtais daugiau.

Užtat bendrovėje  „Klaipėdos vanduo” moterys gali su panieka žiūrėti į vyrus, nes šie per mėnesį uždirba beveik 600 eurų mažiau. Be to, visų vandentiekininkų atlyginimai yra gerokai didesni nei šilumininkų. Moterys išdidžiai gali jaustis ir KRATC (atliekų tvarkymo įmonėje).

Panardęs po šią statistiką profesorius Spyglys daro toli siekiančias įžvalgas: geriausia užaugus būti valdininku, santechniku arba šiukšlininku – jų algos yra didžiausios.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Savivaldybė engia moteris*”: 2

  1. Spygly parašė:

    kodėl esi toks nemodernus, vis dar skirstai žmogas į vyrus ir moteris? :))

  2. Pikt parašė:

    Nieko naujo. Vien už tai kad esi vyras gauni daugiau už lygiai tą patį darbą. Tiesiog. Iš principo, kad „vyras turi išlaikyti šeimą”. Lyg moterims šiais laikais šeimos išlaikyti nereikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Hidrauliniai bandymai - pabaigos link

Birželio 10-11 dienomis ketvirtojo etapo metu uostamiestyje šilumos trasų bandymai buvo atlikti dalyje Gandrališkių, Nemuno, Dubysos, Baltijos, Pempininkų, Neringos, Poilsio ...
2024-06-14
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Gatvelei į Bendruomenės namus tiesti - beveik du milijonai

Nutiesti privažiuojamąjį kelią iki Bendruomenės namų pastato, Debreceno g. 48, Klaipėdos savivaldybė žada jau beveik 10 metų. Galų gale paskelbtas konkursas ...
2024-06-14
Skaityti daugiau

Spyglys

„Klaipėdos energijai” prireikė vitaminų*

Šią brangią įmonę taip užkniso savivaldybė su reikalavimais greičiau užleisti teritoriją prie Dangės, kad ten galėtu privatus verslas įsikurti, jog ...
2024-06-14
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This