„Versmės“ progimnazijoje – sveikatingumo popietė (1)

Mums rašo
Ilona Malakauskienė
2024-05-01

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje vyko sveikatingumo popietė „Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas“. Šios popietės metu progimnazijoje siautėjo sporto virusas, visos šventės metu buvo ugdoma socialinės, emocinės ir sveikos gyvensenos kompetencijos.

Klaipėdos miesto sveikatos biuro komanda ugdė: asmens higienos, lytiškumo, emocinės sveikatos ir bendravimo bendradarbiavimo kompetencijas.

Progimnazijos komanda (A. Sabaliauskas, I. Malakauskienė, A.Stepanova, J. Bražas, A. Dargužis, G. Vaitiekuitė, I. Baltutienė ir L. Kuisė) mokė įvairių aktyvių fizinių veiklų, kuriomis gali užsiimti su draugais ir šeima. J. Bražas pristatė Pikelbolo žaidimą, I. Malakauskienė supažindino su judriaisiais žaidimais lauke, L. Kuisė pristatė šiaurietiškų lazdų panaudojimą laisvalaikiui, A. Dargužis kartu su mokiniais liejo jausmus mušdami būgnus, A. Stepanova įtraukė į gatvės šokių sūkurį, G. Vaitiekutė mokė savarankiško nusiraminimo.

Progimnazijos, „Sveika mokykla“, komanda dėkoja profesionaliems sportininkams, sporto klubams ir neformalaus vaikų švietimo sporto mokykloms (Futbolo klubas ,,Neptūnas”, Klaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokykla, Tinklinio akademijai, Klaipėdos irklavimo centrui, Regbio klubui ,,Kovas”, Klaipėdos karate kiokušin klubui ,,SHODAN”, Klaipėdos miesto sveikatos biuro komandai, Bilijardo klubui ,,Black ball”, HC ,,Klaipėda” ledo rutulio klubui, Graikų- Romėnų imtynių treneriams, Klaipėdos kultūrizmo ir prizo ,,Ms. Olympia” laimėtojai D. Dvarionaitei, Orientacinio sporto treneriui R. Tėveliui), kurios atsiliepė į progimnazijos kvietimą pristatyti ir ugdyti vaikų fizines galias ir olimpines vertybes.

Sporto šventę vainikavo progimnazijos sporto salėje vykęs tėvelių, mokytojų ir mokinių komandų krepšinio 3X3 varžybos. Kova buvo įtempta. I vieta- tėvelių komanda; II vieta- mokytojų komanda; III vieta- mokinių komanda.

Žymos: | |

Komentarai (1):

Įrašo “„Versmės“ progimnazijoje – sveikatingumo popietė” komentarų : 1

  1. Virginija parašė:

    Smagu, kai mokytojai ir sporto atstovai susiburia vardan vaikų gerovės 👏👏👏👏👏.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Prancūzijos ambasadorės viešnagė „Versmės“ progimnazijoje

Antradienį Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje skambėjo prancūzų muzika, o koridoriuose aidėjo gyva prancūzų kalba. Progimnazijos bendruomenė prisijungė prie jau gražia tradicija ...
2026-06-03
Skaityti daugiau

Mums rašo

Sekė karalienės Luizės pėdsakais Klaipėdoje

Klaipėdos senamiestyje ir šiemet netrūko azarto, greitų žingsnių, kūrybiškų užduočių bei istorinių atradimų – jau penktus metus Klaipėdos „Vyturio“ progimnazija ...
2026-05-18
Skaityti daugiau

Mums rašo

Festivalis „Jūros balsas 2026“ suvienijo atlikėjus

Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijoje šią savaitę skambėjo dainos jūrai, Klaipėdai, mūsų mielam jūriniam kraštui – jau penktus metus iš eilės ...
2026-05-10
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This