„Independence“ išvyko į apžiūrą Danijoje

Uostas ir jūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-02

Šių metų gruodžio mėnesį AB „KN Energies” (KN) taps SGD terminalo laivo-saugyklos „Independence“ savininke. Prieš perimant laivą KN nuosavybėn, buvo suplanuota jo apžiūra ir remontas sausajame doke, į kurį ketvirtadienį išvyko „Independence“.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Planiniai laivo-saugyklos priežiūros ir remonto darbai vykdomi kasmet, tačiau apžiūra sausajame doke iki šiol nebuvo atliekama, praneša KN.

Atliekant „Independence“ apžiūrą sausajame doke, visų pirma planuojama atnaujinti antikorozinę „Independence“ korpuso dangą, atlikti kitus periodinio aptarnavimo darbus.

Kadangi Klaipėdos uoste nėra galimybės atlikti povandeninės dalies remonto tokio dydžio laivams, laivas-saugykla ,,Independence“ nukreiptas į laivų remonto ir statybos dirbtuves Danijoje.

Skaičiuojama, kad „Independence“ reiso trukmė į ir iš doko bei remonto darbai užtruks apie vieną mėnesį, todėl iki birželio vidurio laivas-saugykla „Independence“ išdujinimo nevykdys.

Šiuo laikotarpiu Lietuva gamtinėmis dujomis apsirūpins per Lietuvos-Lenkijos dujotiekio jungtį GIPL ir iš Inčukalnio gamtinių dujų saugyklos Latvijoje. Apie planuojamus terminus yra informuoti rinkos dalyviai ir Klaipėdos SGD terminalo klientai.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

„MET Group“ žada įsigyti kontrolinį „Achemos grupės“ akcijų paketą

„MET Group“, viena sparčiausiai augančių integruotų Europos energetikos bendrovių, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Šveicarijoje, skelbia ketinanti įsigyti 54,07 proc. Baltijos ...
2024-06-06
Skaityti daugiau

Verslas

Klaipėdoje - Baltijos SGD ir naujosios energetikos forumas

Šią savaitę Klaipėdoje vyksta trečiasis Baltijos SGD ir naujosios energetikos forumas (angl. Baltic LNG & New Energies Forum), skirtas regioninio ...
2024-06-06
Skaityti daugiau

Veidai

Vienas iš „Independence“ vėtrungės kūrėjų: „Tai - moderni tradicinės kuršių burvalčių vėtrungės interpretacija“

Suskystintųjų gamtinių dujų terminalo laivas „Independence“ iš techninės apžiūros Danijoje neseniai grįžo pasipuošęs moderniai interpretuota tradicine kuršių vėtrunge, simbolizuojančia Lietuvos ...
2024-05-30
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This