Konkursą vadovauti Ievos Simonaitytės bibliotekai laimėjo vienintelė buvusi pretendentė (3)

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-02

Kultūros ministerija praneša, jog konkursą eiti Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus pareigas laimėjo dabartinė jos vadovė dr. Laura Juchnevič.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Skelbiama, jog nuo 2019 m. šiai bibliotekai vadovaujanti L. Juchnevič buvo vienintelė konkurse dalyvavusi pretendentė. 

„Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos veiklos tikslai – prisidėti prie informacinės ir žinių visuomenės plėtros, puoselėti demokratijos, minties laisvės, teisės į informaciją, kultūros atvirumo ir pagarbos intelektinei nuosavybei vertybes, ugdyti kultūrines žmogaus kompetencijas ir kūrybingumą visą jo gyvenimą”, – rašoma ministerijos tinklapyje.

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos vadovo kadencijos trukmė – penkeri metai.

INFORMACIJA

L. Juchnevič savo profesinę karjerą bibliotekose pradėjo nuo 2007 m. Nuo 2012 m. Lietuvos aklųjų bibliotekoje (dabar – Lietuvos audiosensorinė biblioteka) L. Juchnevič dirbo direktorės pavaduotojos vadybai ir ryšiams su visuomene pareigose. Tais pačiais metais L. Juchnevič pradėjo vadovauti Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų metodikos ir vadybos centrui, o 2015 metais buvo paskirta šios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja. Nuo 2019 m. vadovauja Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės bibliotekai.

Žymos: | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Konkursą vadovauti Ievos Simonaitytės bibliotekai laimėjo vienintelė buvusi pretendentė”: 3

 1. Paaiskinkite parašė:

  Nesupratau,laimėjo konkursą,buvusi viena pretendentė…koks tai konkursas,gal paskirta,rasykime,siuo atveju.

 2. Ach štai kodėl parašė:

  Šita puikiai įrengta didžiuliam pastatė ir kiemeliuose Biblioteka nuo 2019-ųjų radikaliai pasikeitė!! Blizgesys išorėje, O VIDUS – supuvęs ir dvokiantis, VISKAS čia persmelkta liberastglobalizmo propaganda!! Gal žydelka su tokia neaiškia pavarde!? TODĖL Ievos Simonaitytės bibliotekoje NEBELIKO lietuviškumo!! Visa veikla, renginiai, skelbimai, pranešimai IŠSKIRTINAI importiniams Aliens ir jų GĖRIUI, gerbūviui bei LABUI – pagrinde anglų, Ukrų KALBOS, ir atitinkamai, lankytojai (importiniai snukiai, veltėdžiai Lietuvoje, ATVIRAI šikantys ant Lietuvos, lietuvių kalbos ir kultūros!!!!). PLIUS, atviras smegenų plovimas, perversinės ‘naujos vertybės’ ir ‘saviraiška’, žalojanti mūsų jaunimą IR augančią kartą, Doublethink !!! Ir viso to ištakos – mūsų garsiojoje kažkada garbingoje Simonaitytės bibliotekoje!!!!?????
  GĖDINGA ir Šlykštu. NEBEeinu ten ((

  • Marius parašė:

   Jūsų pastabos, labai ,,vertingos”, tik kyla klausimas. Kaip objektyviai galite atlikti analizę, nesilankant vietoje kurią apibūdinate, kurios renginius ignoravote.
   Sakykim analizė atlikta apklausiant asmenis kurie ten lankėsi, turite statistinius duomenys su įvertinimais, koks procentas apklaustųjų pasisako kaip Jūs, koks priešingai, gal kas turi kitokią nuomonę, kiek susilaikė nuo apklausos.
   Kažkaip, paskutiniais laikais, tapo įpročiu pilti ,,mėšlą” visiems iš eilės ant galvų, net nežinant kaip ir iš kur tas mėšlas atsiranda. Svarbiausia turėti, didelį tuščią kibirą ir neužmiršti jo su savimi visada nešiotis. Patarimas nešiokitės du kibirus, gal labiau pavyks išlaikyti pusiausvyrą, jei ne fizinę, tai emocinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Savivaldybė paštui įveiklinti skirs pusantro milijono

Klaipėdos savivaldybė ketina būsimajam F. W Argelanderio mokslo ir meno centrui senuosiuose pašto rūmuose skirti ne mažiau kaip 1,545 mln. ...
2024-06-11
Skaityti daugiau

Kultūra

Vasara su knyga sugrįžta

Vasara neieško pasiteisinimų, neatidėlioja, neklaidina, ji tiesiog ateina. Drauge su ja ateina ir jau 9-asis skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“, ...
2024-05-31
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Klaipėdos pašto kompleksas: pajudėjo ir savivaldybė (atnaujinta)

Po pasikeitimo priekaištais su Kultūros ministerija dėl buvusio Klaipėdos centrinio pašto įveiklinimo pajudėjo ir savivaldybė: pasirašyta sutartis dėl  Frydricho Vilhelmo ...
2024-05-28
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This