Neringa laikinai nepasiekiama dviračiais (1)

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-03

Vykstant Kuršių nerijos pėsčiųjų ir dviračių tako ruožo rekonstrukcijai, Neringos savivaldybė prašo keliautojų susilaikyti nuo kelionių dviračiais į Neringą. Šiuo metu nėra galimybės dviračiais pasiekti ne tik Nidos, Preilos, Pervalkos gyvenviečių, bet ir Juodkrantės.

Praėjusią vasarą atidarytas dviračių takas iš Smiltynės į Juodkrantę baigiasi likus keliems kilometrams iki Juodkrantės, kur šiuo metu tęsiami tako remonto darbai. Palmiros Martinkienės nuotr.

Siekiant išvengti galimų nelaimingų atsitikimų ar net žūčių, eismo daylvių saugumui dviratininkų eismas valstybinės reikšmės krašto kelyje Smiltynė–Nida yra draudžiamas.

Be to, netrukus prasidės krašto kelio Smiltynė-Nida ruožo remontas. Bus remontuojamas beveik 10 km ilgio kelio ruožas nuo Alksnynės iki Juodkrantės. Šioje kelio atkarpoje asfalto danga yra nelygi, susidėvėjusi, su pažaidomis ir defektais. Remonto metu šiame kelyje numatyta pakeisti visus asfalto sluoksnius, įrengti naują dangą bei sutvarkyti kitą kelio infrastruktūrą. Remonto darbų metu eismas bus vykdomas viena kelio puse (atkarpomis).

Šiuo metu vykstantys dviračiais iš Smiltynės, Juodkrantės gyvenvietės dviračių taku taip pat nepasieks. Praėjusiais metais rekonstruota 13,5 km ilgio atkarpa baigiasi keli kilometrai iki Juodkrantės.

„Šylant orams, stebime didėjančius dviratininkų srautus, kurie nepaisant draudimo renkasi kelionę dviračiais automobiliams skirtu keliu. Krašto kelias nuo Alksnynės iki pat Pervalkos yra ne tik siauras, bet ir itin blogos būklės, pasižymi blogu matomumu. Šiame ruože nėra kelkraščių. Važiuodami automobiliams skirtu keliu dviratininkai kelia pavojų savo gyvybei“, – pranešime cituojamas Neringos meras Darius Jasaitis.

Anot jo, dviračių tako rekonstrukcijos darbai organizuojami sklandžiai. Darbų rangovai žada dviračių tako atkarpos rekonstrukciją iki Juodkrantės baigti už mėnesio.

Neringos savivaldybė šiuo metu esą sprendžia dviratininkų pavežėjimo klausimus iš Juodkrantės iki kitų gyvenviečių – diskutuojama su esamais pavežėjais, kaip tokią paslaugą būtų galima užtikrinti. Neringos savivaldybė kviečia rinktis ir kitus atvykimo į Neringą būdus.

„Tiek dviračių tako, tiek automobilių kelio rekonstrukcijos – labai lauktos. Labai atsiprašome už kylančius nepatogumus ir prašome kantrybės ir supratimo. Jau už kelių mėnesių susisiekimo galimybės Neringoje pagerės“, – teigia meras.

Neringos savivaldybė kviečia atkreipti dėmesį: policijos pareigūnai kontroliuos, kaip laikomasi draudimo važiuoti krašto keliu Smiltynė-Nida dviračiais.

Žymos: | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Neringa laikinai nepasiekiama dviračiais” komentarų : 1

  1. Mindaugas parašė:

    Saunus meras Darius Jasaitis visais poilsiautojais pasirupina, praeita vasara negalejo siemet irgi tik rudeni su dviraciu gales atvaziuot 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Neringoje ilgąjį savaitgalį vyks folkloro festivalis

Ilgąjį savaitgalį į vidurvasario šventę kviečia 26-asis tarptautinis folkloro festivalis „Tek saulužė ant maračių“ ir Joninės Neringoje. Birželio 21–24 dienomis ...
2024-06-19
Skaityti daugiau

Regionas

Dviračių taką Smiltynė-Juodkrantė atvers savaitgalį

Susisiekimo ministerija skelbia, kad Kuršių nerijos pėsčiųjų ir dviračių tako tarp Juodkrantės ir Pervalkos rekonstrukcija esą juda sparčiau nei tikėtasi. ...
2024-06-14
Skaityti daugiau

Kultūra

Godo Yorke akustinis pasirodymas Klaipėdoje

Atlikėja Godo Yorke po dvejų metų pertraukos sugrįžta akustiniam koncertui į Klaipėdą. Kaip sako pati dainininkė, į Klaipėdos gaivališką grožį atgal ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This