Neblaivus lėktuvo keleivis sumušė pareigūną (2)

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-04

Šeštadienį 10 min. po vidurnakčio Palangos oro uoste kilo incidentas, kuriame nukentėjo Viešojo saugumo tarnybos pareigūnas.

Iš nusileidusio lėktuvo išvedus neblaivų vyriškį, pastarasis kumščiu trenkė 56 metų Viešojo saugumo tarnybos pareigūnui į veidą. Pastarajam suteikus medicininę pagalbą, jis išleistas gydytis ambulatoriškai.

Girtas (2,01 prom.) 55 metų vyras uždarytas į areštinę.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

Už tai laisvės galima netekti iki trejų metų.

Žymos:

Komentarai (2):

Atsakymai į “Neblaivus lėktuvo keleivis sumušė pareigūną”: 2

  1. Padėtis dažna ir kelianti nuostabą parašė:

    Pastaruoju metu tokie incidentai ypač dažni… Kodėl oro uostuose į Palangą skrendantys lėktuvai priima akivaizdžiai girtus keleivius, keliančius grėsmę, nepatogumus keleiviams, įgulai, apsaugai? Kodėl tokie degradai iš viso sodinami į lėktuvus? Kur žiūri ponios stiuardesės? Koks malonumas sėdėti šalia girto, agresyvaus, rusiškai besikeikiančio putinisto?

  2. Kas paaiškintų? parašė:

    Kas vyksta, kad Palangos oro uoste nuolat siautėja girtuokliai? Kodėl kituose oro uostuose Palangon skrendantys keleiviai turi tokius klaikius nepatogumus, kai reikia sėdėti šalia girtų, smirdančių, agresyvių?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Palangos oro uoste įrengtos geriamojo vandens stotelės

Atsižvelgus į Vilniaus ir Kauno oro uostų praktiką, Palangos oro uosto išvykimo zonose įrengtos dvi geriamojo vandens stotelės. Skrydžių laukiantys ...
2024-05-20
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Ministras: skrydis į Amsterdamą lems, ar bus naujų krypčių iš Palangos

Su Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) nariais ketvirtadienio popietę susitikęs susisiekimo ministras Marius Skuodis tikina, kad daugiau pastangų ...
2024-01-25
Skaityti daugiau

Verslas

Verslas labiausiai nori skrydžio iš Palangos į Varšuvą

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų lapkritį atlikta apklausa dėl verslui aktualių skrydžių iš Palangos oro uosto patvirtino, jog regiono ...
2023-11-28
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This