Liūdnas kaip Brisiaus galas medikų ataskaitų svarstymas*

Spyglys
Spyglys
2024-05-08

„Gal yra dar pasisakymų, gal anekdotų dar?” – tokiu klausimu antradienį užbaigė Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdį jį vedęs Jurandas Altuchovas. 

Per tą posėdį Klaipėdos miesto savivaldybės įstaigų vadovai guodėsi biedna sveikatos sistemos padėtimi, liūdnomis perspektyvomis ir artėjančia privačių konkurentų totalia pergale dėl to, kad savivaldybės sveikatos taisyklų rankos yra stipriai suveržtos biurokratiniais šunmazgiais.

„Kai tik užduodu klausimą apie situaciją sveikatos sistemoje, klientui medikui plaukai ant galvos pasišiaušia – lengviau nukirpti”, – tokį anekdotą, apžvelgdamas liūdnas lyg Brisiaus galas vietos eskulapų ataskaitines raudas, apibendrino komiteto narys Leonas Makūnas, kurio balso negalia liudijo visos sistemos negalią. Stipriai užkimusio Leono tariamas žodis garsiai girgždėdamas sukosi sunkiai, kaip ir visa sveikatos sistema. O gydytojas Aleksandras Slatvickis, pasičiupinėjęs pakaušį, sureagavo žaibiškai: „Nėra kam šiauštis, Leonai”.

„Yra Rožė viena”, – pasiguodė Artūras Razbadauskas, turėdamas omenyje Savivaldybės sveikatos skyriaus vedėją, ir apgailestavo, kad nėra vicemerės, nėra aukštesnės valdžios, kuriems į ausis tiesiai paguodos ieškančių medikų skundai ridentųsi.

J. Altuchovas net kelis kartus kvietė tvirtinti ašaromis ir prakaitu aplaistytas savivaldybės viešųjų sveikatos įstaigų ataskaitas, dėl kurių ir buvo posėdžiauta. O kolegos jam vis prisimindavo, kad meras jau seniai tas ataskaitas patvirtino, jam jau dzin tie medikų skundai. Tad kitiems politikams nereikėjo vargintis bei svarbintis rankas kilnojant…

Čia priėjo Spyglys ir tarė: nezyzkite, Klaipėdos medikai. O tai valdžia atiduos jus dykai Sveikatos apsaugos  ministerijai: tada tikrai ateis Brisiaus galas.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Uosto direkcija linksmai pasivažinės su „Audi A8“*

Ženkliai sumažėjusi krova vieninteliame Lietuvos jūrų uoste nesumažino jo direkcijos admirolų noro prabangos prekėms: neseniai įsigijo lengvąjį automobilį už 102 900 ...
2024-06-23
Skaityti daugiau

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This