Naujos darbo vietos Klaipėdoje ir rajone

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-09

Ekonomikos ir inovacijų ministerija (EIM) praneša, jog pagal sudarytas stambių investicinių projektų sutartis Lietuvoje sukurtos 586 darbo vietos, o investicijos siekia 423,5 mln. eurų.

Skelbiama, jog įmonė „VMG Technics“ sudarė sutartį dėl Pramonės inovacijų parko Klaipėdoje įkūrimo. Čia jau sukurta 81 darbo vieta, investuota 23,6 mln. eurų.

Papildomai sukurti 70 darbo vietų ir investuoti 64,5 mln. eurų sėkmingai pavyko ir įmonei „Inno Line“, su kuria EIM pasirašė stambaus investicinio projekto sutartį dėl naujos baldų gamyklos statybos Klaipėdos rajone.

Pranešama, jog EIM iniciatyva šiais metais taip pat supaprastintos stambiems projektams, kurie skirti neatidėliotiniems valstybės saugumo ir gynybos poreikiams užtikrinti, reikalingos su teritorijų planavimu, žemės sklypų formavimu ir statyba susijusios procedūros. Taip būtų sudaromos sąlygos tokios gynybos pramonės veiklą Lietuvoje pradėti per kuo trumpesnį terminą.

Be to, nuo liepos 1 d. įsigalios nauji stambiems projektams keliami reikalavimai, pagal kuriuos didelė įmonė turės sukurti nuo 20 iki 149, o kai investuojama Vilniuje, – nuo 20 iki 199 naujų darbo vietų ir užtikrinti, kad investicijų projektu sukurtų 20-ties naujų darbo vietų darbo užmokestis turės būti ne mažesnis kaip 1,25 savivaldybės, kurioje investuojama, vidutinio darbo užmokesčio.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

Teisiama Klaipėdos bendrovė kovoja už galimybę toliau dirbti su žiauraus diktatoriaus režimu 

Kaltinimų baudžiamojoje byloje dėl dešimčių milijonų vertės esą nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo sulaukusi Klaipėdoje registruota UAB „Statega“ teismuose kovoja ...
2024-07-11
Skaityti daugiau

Verslas

Ant stogo montuojama didžiausia Baltijos šalyse saulės jėgainė

Ant Klaipėdos rajone veikiančios SBA grupei priklausančios baldų gamybos įmonės „Inno Line“ stogo montuojamos saulės jėgainės galia sieks 3,5 MW. ...
2024-06-06
Skaityti daugiau

Verslas

„VMG Technics“ per metus sukūrė 140 inovacijų

Pramonės robotizacijos ir dirbtinio intelekto sprendimus kurianti tarptautinės investicinės VMG grupės bendrovė „VMG Technics“ 2023 metais praneša pasiekusi 33 mln. ...
2024-02-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This