Kviečia ir šiemet Kretingoje sodinti medžius

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-13

Kretinga tęsia pernai užgimusią tradiciją ir kviečia kretingiškius 771-ojo Kretingos gimtadienio proga savo miestui padovanoti išskirtinę dovaną – drauge pasodinti 771 naują medį ir žydintį krūmą. Augalų sodinimo akcija vyks šį penktadienį, gegužės 17 d., 17.30 val.

Organizatorių nuotr.

„Praėjusiais metais į naujų medžių ir žydinčių krūmų sodinimo akciją įsitraukė šimtai kretingiškių, o jubiliejų švenčiančiai Kretingai buvo padovanota didžiausia dovana, džiuginsianti miestiečius ir svečius ne vienerius metus. Tad nedvejodami nusprendėme šią tradiciją tęsti bei vėl pakviesti kretingiškius papuošti savo miestą naujais augalais“, – pranešime cituojamas Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

Šiemet Kretingoje nauji medžiai ir žydintys krūmai – beržai, alyvos, lanksvos, liepos ir juodalksniai – bus sodinami Žemaitės alėjoje ir Taikos gatvėje. Iš viso numatyta pasodinti 771 augalą.

Norintys prisijungti prie sodinimo akcijos penktadienį 17.30 val. laukiami Žemaitės alėjoje (prie parduotuvės „Lidl“ automobilių stovėjimo aikštelės) bei Taikos ir Melioratorių gatvių sankryžoje.

Sodinamais augalais pasirūpins Kretingos miesto seniūnija. Akcijoje dalyvausiantys kretingiškiai yra kviečiami atsinešti savo kastuvus, grėbliukus, laistytuvus ir pirštines.

Akciją „Gimtadienio proga Kretingai – nauji medžiai ir krūmai“ inicijuoja ir organizuoja Kretingos rajono savivaldybė.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Lietuvos jaunimo sostinės vėliava - kretingiškių rankose

Kitąmet Kretinga taps Lietuvos jaunimo sostine – trečiadienį paskelbė konkursą „Lietuvos jaunimo sostinė 2025 m.“ organizavusi Jaunimo reikalų agentūra. „Su ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Regionas

Kretingos rajono Garbės piliečio vardas suteiktas nusipelniusiam istorikui Juliui Kanarskui

Sekmadienį Kretingos rajono Garbės piliečių gretas papildė dar viena nusipelniusi asmenybė – istorikas, visuomenės veikėjas Julius Kanarskas. Kretingiškis buvo įvertintas ...
2024-06-10
Skaityti daugiau

Regionas

Kviečia Kretingos meno įvykis

Šį penktadienį ir šeštadienį, birželio 7-8 dienomis, Kretingoje vyks „Kretingos meno įvykis“. Tai meno projektas, jungiantis savyje profesionalias meno parodas, ...
2024-06-04
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This