Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas

Fotoreportažai, Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-13

Palangos jaunuoliai nuo šiol turi dar vieną erdvę, skirtą aktyviam laisvalaikiui – savaitgalį kurorte atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas.

Aldo Kazlausko nuotr.

Ekstremalaus sporto šakoms atstovaujantys šio sporto entuziastai vienbalsiai pripažįsta – aikštynas jau pirmąjį savaitgalį tapo itin populiarus. Į aikštyno atidarymą susirinko gausus būrys jaunųjų šios sporto šakos entuziastų, jų šeimų narių, kuriuos nudžiugino alternatyvaus roko grupės „Egomašina“ pasirodymai ir BoardSports riedlentininkų bei BMX LT komandų parodomieji važiavimai.

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Seimo narys Mindaugas Skritulskas, BMX dviračių asociacijos pirmininkas Karolis Lamsargis. Lietuvos riedlenčių asociacijos prezidentas Einius Žiūkas, ekstremalaus sporto aikštelės rangovas – UAB „Kesrama“ projektų direktorius Egidijus Daukšys bei Palangos klebonas Kęstutis Balčiūnas.

Kurorto meras Š. Vaitkus pasidžiaugė, kad nuo šiol Palangos jaunuoliai turi dar vieną erdvę, skirtą aktyviai leisti laisvalaikį. Už tai, kad šiandien šis aikštynas jau džiugina kurorto jaunuolius, meras dėkojo Palangos miesto savivaldybės administracijai ir tarybai, rangovams.

Aldo Kazlausko nuotr.

Beveik 1400 kvadratinių metų ekstremalams skirta erdvė su riedlenčių ir hibridiniais elementais, pritaikyta riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių sportą mėgstantiems jaunuoliams, įkurta S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, šalia Sporto centro (Sporto g. 3).

Siekiant sukurti kuo patogesnę bei saugesnę aikštelę, rengiant ją buvo konsultuojamasi su ekstremalaus sporto profesionalais bei atsižvelgta į jų patarimus. Išklausyti ir bendruomenės išsakyti siūlymai bei pageidavimai.

Palangos ekstremalaus sporto aikštynas skirtas įvairaus lygio sportininkams – tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems ar aktyviai sportuojantiems. Jis suskirstytas į keletą skirtingų zonų: viena iš jų daugiafunkcinė, skirta riedutininkams, riedlentininkams ir BMX dviratininkams, antroji – riedučiams ir riedlentėms, trečioji – BMX dviratininkams.

Aldo Kazlausko nuotr.

Moderniame aikštyne įrengta daugiau kaip 30 įvairaus sudėtingumo ekstremalaus sporto mėgėjams tinkančių įrenginių, sportuojančiųjų patogumui įrengti suolai, dviračių stovai, geriamojo vandens fontanėlis, kita reikalinga mažoji infrastruktūra.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Palangos kurorto muziejuje - ispanų filmų retrospektyva

Palangos kurorto muziejus kartu su Ispanijos ambasada, Ispanijos garbės konsulu Klaipėdoje Vytautu Lygnugariu, ir kino klubu „8 ½“ jau antrus ...
2024-06-20
Skaityti daugiau

Regionas

Iš Palangos ir Žibininkų - ekskursija autobusu 

Kretingos rajono turizmo informacijos centras pristato naujovę – ekskursiją autobusu iš Palangos ir Žibininkų į Darbėnų kraštą „Darbienū dyvū dyvā“. ...
2024-06-19
Skaityti daugiau

Regionas

„Rąžė” šią vasarą žada naujienų

Palangos socialinis klubas „Rąžė” skelbia oficialų sezono atidarymą. Šį vasaros sezoną žadama kur kas platesnė kultūrinė programa ir naujai atgimusios ...
2024-06-19
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This