Ieško naujo Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovo (1)

Sveikata
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-15

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skelbia konkursą ir kviečia kandidatuoti į Respublikinės Klaipėdos ligoninės (RKL) direktoriaus pareigas. Pretendentai dokumentus turėtų pateikti iki gegužės 29 d. imtinai.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, kviesdamas kandidatus stoti už įstaigos vairo akcentuoja, jog Respublikinė Klaipėdos ligoninė savo veiklos apimtimi reikšminga ne tik Klaipėdos miestui, bet ir visam Vakarų Lietuvos regionui – įstaigą sudaro daugiau nei 1500 darbuotojų, keturi filialai, keturi konsultaciniai padaliniai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Sveikatos paslaugų prieinamumo didinimas regiono pacientams, personalo pritraukimas ir ugdymas, organizacinių ir medicininių inovacijų diegimas – tai esminiai lūkesčiai, kurie keliami pretendentams į ligoninės vadovo vietą. Kviečiu įgyvendinti savo profesines ambicijas vadovaujant vienai didžiausių Vakarų Lietuvos gydymo įstaigų“, – pranešime cituojamas ministras.

Iš būsimo vadovo (-ės) tikimasi indėlio į regiono sveikatos priežiūros įstaigų bendradarbiavimą, siekiant pacientų gerovės, taip pat gebėjimo kurti ir įgyvendinti ilgalaikes strategijas, užtikrinančias įstaigos efektyvumą sveikatos sistemos reformos kontekste. Būtina turėti stiprius vadybos įgūdžius bei taikyti pažangius organizacijų valdymo modelius, turėti finansinio planavimo įgūdžių, leidžiančių efektyviai valdyti materialinius išteklius, suprasti efektyvaus personalo valdymo ir motyvavimo įtaką sėkmingai įstaigos veiklai, taip pat svarbus išorinės ir vidinės komunikacijos aspektas ir t. t.

Norintieji dalyvauti konkurse privalo atitikti bendruosius kvalifikacijos reikalavimus: turėti ne mažiau kaip 4 metų vadovaujamo darbo patirtį, privalumas – vadovavimo patirtis vadovaujant įstaigoms, organizacijoms, įmonėms. Taip pat būtina aukštojo mokslo kvalifikacija, įgyta baigus universitetines sveikatos mokslų, socialinių mokslų, teisės, verslo ir viešosios vadybos arba gyvybės mokslų studijų krypčių grupės studijas įr įgijus ne žemesnį nei magistro kvalifikacinį laipsnį, arba jai lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją.

Šiuo metu šiai ligoninei vadovauja Darius Steponkus, šias pareigas pradėjęs eiti 2019-ųjų vasarą.

Žymos: | |

Komentarai (1):

Įrašo “Ieško naujo Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovo” komentarų : 1

  1. Konkursas? parašė:

    Ne SAM sprendžia. Ką Žaliūnas parenka, tas ir bus. Liks” jo vaikinas”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ELTA, Svarbu

Ministerija žada pinigų ligoninės darbuotojų išeitinėms (atnaujinta)

Klaipėdos universiteto ligoninės vadovui Audriui Šimaičiui nurodžius, kad įstaigą dėl vykstančio reorganizacijos proceso palikti planuoja apie 200 darbuotojų, sveikatos apsaugos ...
2024-07-21
Skaityti daugiau

Sveikata

Visoje Lietuvoje pradedama teikti pacientų pavėžėjimo paslauga

Nuo liepos 1 d. visoje Lietuvoje pradedama teikti pacientų pavėžėjimo paslauga. Pavėžėjimo kriterijus atitikę pacientai galės užsisakyti pavėžėjimo paslaugą telefonu ...
2024-07-01
Skaityti daugiau

Aplinkosauga, Svarbu

Smarvės „nuolaidos“ panaikinti nepavyko 

Klaipėdietei Seimo narei Ligitai Girskienei Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme (LVAT) nepavyko įrodyti, kad sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys neteisėtai pakeitė ...
2024-06-13
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This