Pagerbti didžiausi Palangos mokesčių mokėtojai 

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-15

Minint Pagarbos mokesčių mokėtojams dieną, Palangoje tradiciškai pagerbti daugiausiai mokesčių į miesto biudžetą sumokėję verslininkai bei privataus apgyvendinimo paslaugų teikėjai.

Į absoliučiai didžiausių mokesčių mokėtojų penketuką pateko UAB „Sveikatos uostas“, K. Geco prekybos įmonė, UAB „Eigera“, UAB „Palangos linas bei UAB „Motiejausko transportas“. Bendra šio penketuko į Palangos savivaldybės biudžetą sumokėta mokesčių suma – 2,569 mln. eurų.

Didžiausi gyventojų pajamų mokesčio mokėtojai 2023 m. Palangoje buvo UAB Mirigita“, UAB „Domo projektas“, UAB „Palangos Žvorūnė“, UAB „Statpala“ bei UAB „Pajūrio šaltinis. Bendra šio penketuko į Palangos savivaldybės biudžetą sumokėta mokesčių suma – 1,089 mln. eurų.

Didžiausiais gyventojų pajamų mokesčio mokėtojais taip pat tapo viešosios įstaigos Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos Gintaras“ ir Respublikinės Klaipėdos ligoninės Palangos reabilitacijos filialas „Pušynas“.

Nekilnojamojo turto mokesčio daugiausiai sumokėjo IĮ „Du broliai, UAB „Lucanica“.​ ir UAB Sveikatos centras „Energetikas“. Didžiausiais žemės nuomos mokesčio mokėtojai – AB „Orlen Lietuva“ ir UAB „Vastint Lithuania“.

Infrastruktūros plėtros įmokos 2023 m. daugiausiai sumokėjo ir Palangos miesto biudžetą 0,5 milijono eurų papildė UAB „Statybos investicijų valdymas“, MB „Turto vystymo sprendimai“ ir UAB „Icont“

Išskirti ir didžiausi mokesčių mokėtojai keliose mokesčių kategorijose – vietinės rinkliavos už naudojimąsi Palangos miesto savivaldybės viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra, Nekilnojamojo turto, Žemės nuomos, Žemės mokesčių. Šioje kategorijoje tarp didžiausių mokesčių mokėtojų pateko UAB Poilsio namai „Baltija“, UAB „Palangos Žuvėdra“, UAB „Egilora“, UAB „Pajūrio Gabija“ ir UAB „Kauno būstai“.

Dėmesys skirtas ir didžiausiems vietinės rinkliavos už naudojimąsi Palangos miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra (vadinamojo pagalvės mokesčio) mokėtojams. Pagal sumokėtą sumą į pirmąjį penketuką pateko UAB „Prointus“, UAB „Palangos konferencijų centras“, UAB „Zuikio dainos“, UAB „Vitros prekyba“ ir UAB „NRT LT“. Pagal sumą, tenkančią vienai nakvynės vietai, nugalėtojais šioje kategorijoje tapo UAB „NT era“, UAB „Eskom“. UAB „Liūtomera“, UAB „Palangos Vėtra“ ir UAB „Didvyriai“.

Didžiausiais vietinės rinkliavos už naudojimąsi Palangos miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra mokėtojais tarp fizinių asmenų tapo Danguolė Žiobakienė, Gintautas Rekašius, Marija Jankuvienė, Veronika Jackevičienė, Erna Rozalija Simonova, Arūnas Jasulaitis, Julija Garolienė. Rolandas Laurinavičius ir Žermena Frith.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Iš Palangos ir Žibininkų - ekskursija autobusu 

Kretingos rajono turizmo informacijos centras pristato naujovę – ekskursiją autobusu iš Palangos ir Žibininkų į Darbėnų kraštą „Darbienū dyvū dyvā“. ...
2024-06-19
Skaityti daugiau

Regionas

„Rąžė” šią vasarą žada naujienų

Palangos socialinis klubas „Rąžė” skelbia oficialų sezono atidarymą. Šį vasaros sezoną žadama kur kas platesnė kultūrinė programa ir naujai atgimusios ...
2024-06-19
Skaityti daugiau

Regionas

Palangoje Algis Kriščiūnas kviečia į paveikslus pasinerti ir virtualioje realybėje

„Kablys + Jūra“ patalpose Palangoje įsikūrusios Algio Kriščiūno galerijos lankytojai galės ne vien apžiūrėti naujus menininko paveikslus, bet ir pasinerti ...
2024-06-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This