Mayo klinikos dienos Klaipėdoje

Sveikata
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-20

Klaipėdos universiteto ligoninė gegužės 24 d., penktadienį, kartu Lietuvos koloproktologų draugija organizuoja tarptautinę mokslinę konferenciją „Mayo klinikos dienos Lietuvoje“.

Pilvo chirurgijai dedikuotame renginyje dalyvaus ir žiniomis dalinsis kelios dešimtys profesionalų. Tarp jų – geriausių pasaulio gydymo įstaigų reitinge lyderių poziciją užimančių dviejų klinikų iš JAV – Mayo ir Klivlando – chirurgai. Taip pat atvyks svečiai iš Jungtinės karalystės, Portugalijos, Indijos, Irano, Ukrainos ir kitų šalių.

„Tai neeilinis tarptautinis mokslinis-praktinis renginys. Mayo klinika užima pirmąją vietą pasaulio gydymo įstaigų reitinge. Ši klinika man buvo pavyzdys nuo pat pirmųjų profesinių žingsnių.Čia atlikti darbai, įdiegtos naujos metodikos, nauji chirurginio ir kombinuoto gydymo būdai – įspūdingi. Džiaugiuosi, kad galime imtis lyderystės Mayo klinikos dienas rengti Klaipėdoje. Tai reikšminga ne tik Klaipėdos universiteto ligoninei, bet ir šaliai”, – kviesdamas dalyvauti konferencijoje kalbėjo KUL Pilvo ir krūtinės chirurgijos klinikos vadovas prof. Narimantas Evaldas Samalavičius.

Konferencijos dienotvarkė – čia.

Žymos: | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

Ukrainos karius pasieks 12 automobilių iš Klaipėdos

Artimiausiu metu iš Klaipėdos į Ukrainą pajudės krovinys su 12 naudotų automobilių, kurie nebenaudojami savivaldybės įmonės „Klaipėdos vanduo“ veikloje, tačiau ...
2024-06-18
Skaityti daugiau

Svarbu, Veidai

Nuo rusų okupacijos pabėgusi ukrainietė Klaipėdą vadina mažuoju Mariupoliu

38 metų Anna į Klaipėdą su vyru, 10-mete dukra ir 6 metų sūnumi atvyko praėjusių metų rugpjūtį. Iki tol jie ...
2024-06-15
Skaityti daugiau

Kultūra

Klaipėdos pilies džiazo festivalyje - lietuviški ir berlynietiški prieskoniai

Birželio 28 d. Klaipėdos teatro aikštėje Domas Aleksa & Nnaji kvies leistis į muzikinę kelionę  su berlynietišku prieskoniu. Paskutinis Domo ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This