Visuomenės sveikatos biurui rastos naujos patalpos (2)

Sveikata
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-05-21

Savivaldybė rado patalpas, į kurias galima būtų iškelti jai priklausantį Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biurą. Iškelti šią biudžetinę įstaigą atsirado poreikis tuomet, kai miesto valdžia nusprendė nestatyti naujos Jūrininkų poliklinikos, o sukelti visas savo poliklinikas po vienu stogu į pastatų kompleksą Taikos pr. 76.

Šiuos prastos būklės pastatus, kuriuose, be Klaipėdos miesto poliklinikos, dar yra įsikūrę Visuomenės sveikatos biuras ir Socialinės paramos centras, planuojama kapitaliai atnaujinti. Numatoma, kad rekonstrukcijos metu Klaipėdos miesto poliklinika veiklos nenutrauks, todėl jai reikės daugiau patalpų laikinam veiklos perdislokavimui. Be to daugiau patalpų reikės ir po rekonstrukcijos – kitoms čia įkelti suplanuotoms poliklinikoms. 

Todėl jau parengtas miesto savivaldybės Tarybos sprendimo projektas, kuriuo meras siūlo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biurui perduoti nekilnojamąjį turtą – patalpas Taikos pr. 107-61 ir Taikos pr. 107-62, valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise. Perduodamų patalpų plotas – 202,88 kv. m.

„Šiuo metu Biuras jau valdo dalį patalpų Taikos pr. 107-61 (valdomas plotas sudaro 111,82 kv. m). Perdavus likusias patalpas nurodytu adresu Biuras patikėjimo teise valdytų visas savivaldybei nuosavybės teise priklausančias negyvenamąsias patalpas adresu Taikos pr. 107 ,- rašoma sprendimo projekto aiškinamajame rašte. – Taip Biuras galėtų savo paslaugų teikimą koncentruoti vienoje patogioje vietoje. Patalpos yra patogioje miesto vietoje, šalia Taikos prospekto, lengvai pasiekiamos visuomeniniu transportu.”

Nurodoma, kad sprendimui įgyvendinti bus reikalingos biudžeto lėšos perduodamų patalpų Taikos pr. 107 pritaikymui biuro veiklai vykdyti, tačiau projekte jų poreikis nėra įvardytas.

Naujų patalpų reikės ir Socialinių paramos centrui, taip įsikūrusiam Taikos pr. 76, bet  kol kas pranešimų apie tai, kur šią įstaigą rengiamasi iškelti, nėra.

Žymos: | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Visuomenės sveikatos biurui rastos naujos patalpos”: 2

  1. Kontora parašė:

    Puiku, tik labai norėtųsi, kad tas ES iniciatyva atsiradęs Sveikatos biuras realiai savo veikla padėtų miesto gyventojams stiprinti sveikatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Kultūra, Svarbu

Bus suteikiamas „Mero kultūros magistro vardas”?

„Ar nesvarstėte tokio varianto, kadangi dabar bus ne kolegialus sprendimas, o galutinis vienasmenis sprendimas, pakeisti pačios nominacijos pavadinimą iš „Klaipėdos ...
2024-06-20
Skaityti daugiau

Švietimas

Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos laukia remontas

Netrukus turėtų būti atplėšti vokai su galimų rangovų pasiūlymais dėl Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos paprastojo remonto darbų su darbo ...
2024-06-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This