Balsavimas iš anksto savivaldybėse baigėsi: vėl aktyviausi buvo neringiškiai

Politika
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-23

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per tris išankstinio balsavimo dienas rinkdami prezidentą antrajame rinkimų ture iš viso balsavo beveik 166 tūkst. rinkėjų. Preliminariais VRK duomenimis, iki ketvirtadienio 20 val., rinkėjų aktyvumas pasiekė beveik 7 proc. nuo bendro visų Lietuvoje balsuojančių rinkėjų skaičiaus.

Didžiausią aktyvumą balsuodami tradiciškai rodė Neringos savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravę asmenys. Jau balsavo 22 proc. neringiškių. Tarp aktyviausių buvo ir Palangos miesto rinkėjai.

Gegužės 24-25 dienomis rinkimų komisijos lankys rinkėjus namuose. Balsuoti namuose gali neįgalieji, neįgaliuosius namuose slaugantys asmenys, dėl ligos nedarbingi žmonės bei rinkėjai, sulaukę 70 ir daugiau metų.

Iš viso balsavimo namuose teisę turi beveik 600 tūkst. rinkėjų. 99 tūkst. iš jų išreiškė pageidavimą balsuoti namuose.

Gegužės 26 d. (sekmadienis) yra pagrindinė Prezidento rinkimų pakartotinio balsavimo diena.Rinkimų apylinkės duris atvers 7 val. ir dirbs iki 20 val.

Rinkimų sekmadienį balsuoti bus galima bet kurioje rinkimų apylinkėje, iš viso – 1895 vietose visoje Lietuvoje. VRK primena, kad rinkėjams einant balsuoti reikia pasiimti tik asmens dokumentą.

Žymos:

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politika, Svarbu

VRK patvirtino galutinius prezidento rinkimų rezultatus: piktintasi kai kurių stebėtojų veiksmais

Šeštadienį posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinius prezidento rinkimų rezultatus. Tvirtinant rezultatus, kartu buvo aptarti įvairūs II rinkimų ture ...
2024-06-01
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Politika, Svarbu

Intriga neįvyko: Gitanas Nausėda dar penkeriems metams grįžta į Daukanto aikštę

Kaip dauguma ir prognozavo, antrasis prezidento rinkimų turas didesnės intrigos į politinę šalies padangę neįnešė: dabartinis šalies vadovas į antrąją ...
2024-05-26
Skaityti daugiau

Politika

Vyksta balsavimas antrajame prezidento rinkimų ture, Giruliuose - incidentas

Sekmadienį vyksta šalies prezidento rinkimai. 7 val. šalyje buvo atvertos 1895-ių rinkimų apylinkių durys. Rinkėjai antrajame šalies prezidento rinkimų ture ...
2024-05-26
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This