Pasieniečiai Vilniaus oro uoste sulaikė policijos ieškomą klaipėdietį

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-23

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Norvegijos už tos šalies įstatymų pažeidimus išsiųstą klaipėdietį, vengusį teisingumo Lietuvoje.

Pasak Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pranešimo, pasieniečiai išsiaiškino, kad šio vyro Lietuvoje ieško policija – jam skirtas suėmimas pagal Europos arešto orderį.

VSAT nuotr.

Antradienį tikrindami iš Norvegijos atvykusių keleivių dokumentus, pasieniečiai nustatė, kad vienam iš jų, 29 metų klaipėdiečiui, Lietuvos iniciatyva yra paskelbtas suėmimas pagal Europos arešto orderį. Dėl padaryto nusikaltimo šio vyro paiešką praeitų metų lapkritį paskelbė Klaipėdos policija.

Pasieniečiai vyrą sulaikė. Tą pačią dieną jis buvo perduotas atvykusiam Vilniaus policijos konvojui.

Šiemet pasieniečiai iš viso jau sulaikė 235 asmenis (iš jų 183 – oro uostuose), kurių dėl įvairių nusikaltimų ar pažeidimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos.

2023 m. tokių sulaikytųjų iš viso buvo 1085, iš kurių 853 VSAT pareigūnai sulaikė oro uostuose. 2022 m. šie skaičiai buvo atitinkamai 1520 ir 1187.

Dauguma pernai sulaikytų asmenų (1046, arba 96,4 proc.) turėjo Lietuvos pilietybę. Taip pat buvo sulaikyti 9 Baltarusijos ir 8 Jungtinės Karalystės bei dar 17-os valstybių piliečiai.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Kretingoje vyks pratybos, naktį - komendanto valanda

Šį šeštadienį ir sekmadienį Kretingos mieste ir apylinkėse vyks bendros Lietuvos šaulių sąjungos, Lietuvos kariuomenės, Lietuvos policijos, Viešojo saugumo tarnybos, ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Veidai

Džiaugiasi įgyvendinusios svajonę tapti policininkėmis

Ugnė Gedminaitė ir Inesa Grišmanauskaitė tarnybą Klaipėdos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriuje pradėjo maždaug prieš dvi savaites. Inesai pirmieji įvykiai, ...
2024-05-22
Skaityti daugiau

Aplinkosauga

Kartu su ekspertais iš Australijos vertins klimato kaitos įtaką Kuršių nerijai

Kultūros ministerija paskutinėmis vasaros dienomis Kuršių nerijoje organizuoja praktines dirbtuves, kuriose, vadovaujant Australijos ekspertams, bus vertinamas šios UNESCO pasaulio paveldo ...
2024-05-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This