Vietoj universiteto pastato – prekyba ir butai (1)

Svarbu, Verslas
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-05-23

Klaipėdos universiteto pastatų kompleksą Minijos g. 153, parduotą už 1,73 mln. eurų, šiuo metu dalimis valdo keletas savininkų. Anksčiau viena iš šio komplekso dalies savininkių UAB „Maksilika“ planavo čia įrenti apie 250 vietų parkingą. Dar anksčiau būta planų čia įkurti ir vaikų darželį, ir globos namus, ir sporto klubą, bet pirmiausiai atsirado prekybos centras „Rimi“. O šią savaitę paskelbti projektiniai pasiūlymai pritaikyti vieną iš buvusio universiteto komplekso pastatų naujai paskirčiai – prekybai bei gyvenamajam būstui.

UAB „NT turto grupė” užsakymu juos parengė UAB „Studija 33“ (projekto vadovas Marius Šeškauskas).

Projektuotojų vizualizacija

Projekte numatoma padalinti pastatą į dvi dalis – „pagrindinę pastato dalį – prekybos paskirties patalpas ir gyvenamąją pastato dalį, joje įrengiant butus”. Gyvenamojoje pastato dalyje projektuojamos dvi papildomos laiptinės patekimui į antrą aukštą. Iš viso projektuojami 32 butai.

Prekybinėje pastato dalyje naikinama vidinė laiptinė. Prekybinės patalpos formuojamos iki 200 m² ploto. Vakarinėje pastato pusėje numatoma naujos evakuacinės laiptinės įrengimas, papildomam patekimui į antrą aukštą. 

Projektuotojų vizualizacija

Projektuojama nauja kiemo aikštelė su automobilių stovėjimo vietomis, pėsčiųjų takai, vaikų ir paauglių žaidimo aikštelės, terasos šalia gyvenamosios pastato dalies. 

Prekybinės pastato dalies apdailai numatoma naudoti ventiliuojamas apdailos sistemas iš fibrocementinių plokščių. Gyvenamajai pastato daliai – klinkerio plytelių imitacijos tinką.

INFORMACIJA

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima iki birželio 10 d. adresu Skerdėjų g. 3, Klaipėdoje, darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. iš anksto susitarus tel. +37046300163 arba internetinėje svetainėje www.klaipeda.lt/pp

Pasiūlymus galima teikti iki birželio 10 d. raštu Skerdėjų g. 3A, Klaipėda, arba el. p. studija33@s33.lt

Viešas susirinkimas vyks birželio 11 d., 16 val., nuotoliniu būdu.

Žymos: | | | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Vietoj universiteto pastato – prekyba ir butai” komentarų : 1

  1. Anonimas parašė:

    Daug darbo ir pinigų turės išleisti, nes ten vandentiekio ir kanalizacijos buvo nedaug, kur buvo WC 1 aukšte, jau yra RIMI patalpos, o kitur teks naujai įrengti visur jei nori butus daryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Nauji daugiabučiai: kaimynai nuogąstauja dėl eismo sprendimų

Verslo planus taip ir nepradėtos eksploatuoti vandentiekio siurblinės vietoje Kretingos gatvėje statyti daugiabučius kaimynai sako sveikinantys, tačiau jiems didelį nerimą ...
2024-03-28
Skaityti daugiau

Sveikata

Klaipėdos universitete - tradicinė vydūniška konferencija

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Klaipėdos universiteto (KU) Sveikatos mokslų fakultetas kartu su Vydūno draugija rengia konferenciją „Į sveiką gyvenseną ir ...
2024-03-21
Skaityti daugiau

Švietimas

„Vėtrungės“ gimnazijoje - unikali paroda

Minint Pasaulinę žemės dieną, trečiadienį Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijoje pristatyta Klaipėdos universiteto (KU) Jūros tyrimų instituto parengta paroda „Pažintis su nematoma ...
2024-03-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This