Paskutinį gegužės šeštadienį – Sveikatos mugė

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-24

Gegužės 25 d., paskutinį gegužės šeštadienį, Klaipėdos prekybos centre „Akropolis“ pirmą kartą vyks Sveikatos mugė.

„Tikimės, kad šios mugės įkvėps žmones labiau rūpintis savo ir savo šeimos sveikata, susikurti sveikatai palankių įpročių bei atsisakyti žalingų“, – pranešime cituojama renginio iniciatorė, agentūros „Gera gyventi“ įkūrėja ir vadovė Ventė Viteikaitė, tokia mugę jau du kartus surengusi Šiauliuose.

Mugėje pasirodys tiek alopatinės, tiek natūraliosios medicinos atstovai, sveiko maisto, papildų, natūralios kosmetikos ir švaros priemonių gamintojai, knygas bei periodinius leidinius apie sveikatą leidžiančios leidyklos, sveikatos srityje dirbančios valstybinės įstaigos, įvairios sveikuolių, pacientų ir sporto organizacijos, bendruomenės. Žadama, jog mugėje dalyvaus apie pusšimtį dalyvių iš Lietuvos ir užsienio.

„Norinčių dalyvauti – labai daug, telpa ne visi. Vykdome kruopščią atranką. Norime, kad prekių ir paslaugų asortimentas būtų kuo platesnis, o atėjusieji turėtų galimybę ne tik ko nors įsigyti, bet ir sužinoti naujų dalykų“, – sakė moteris.

Ji džiaugėsi, kad jei pirmuosiuose renginiuose didžioji dalis dalyvių buvo iš sostinės, šiuo metu vis drąsiau prisijungia ir vietiniai verslai bei bendruomenės.

Stendus turės diagnostikos ir gydymo įstaigos, vaistinės, reabilitacijos centrai, sanatorijos, SPA, optikos, odontologijos kabinetai, kineziterapijos klinikos, sporto klubai, grožio salonai, jogos ir meditacijos centrai. Prekybininkai siūlys sveiko maisto, papildų, agresyvių cheminių priedų neturinčios kosmetikos ir švaros priemonių, įvairių gaminių sveikatai gerinti namų sąlygomis. Be to, mugėje bus galima sužinoti apie įvairių organizacijų, bendruomenių veiklą.

Atėjusieji turės progą sužinoti ir apie naujausius medicinos pasiekimus, ir apie senąsias, tačiau iki šiol pasaulyje plačiai paplitusias ir naudojamas sveikatingumo sistemas, tokias kaip ajurveda, tradicinė kinų ar Tibeto medicina.

Mugė „Akropolio“ Prancūzų alėjoje veiks nuo 10 iki 18 val.

Renginys į Klaipėdą žada grįžti ir rudenį, lapkričio 16 d.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Partrenkė dviratininkę

Ketvirtadienį popiet apie 14 val. ties „Akropoliu”, Kauno g. ir Taikos pr. sankryžoje, pėsčiųjų perėjoje, automobilis partrenkė dviračiu važiavusią merginą. ...
2024-06-06
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Sėkmingai pasibaigęs susidūrimas

Trečiadienio rytą Klaipėdoje, šalia „Akropolio”, susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis. Facebook nuotr. Pirminiais duomenimis, apie 7.50 val. Taikos pr. susidūrė ...
2024-06-05
Skaityti daugiau

Verslas

Klaipėdoje vyks Didžioji sodinukų mugė

Balandžio 20 d. prie Klaipėdos „Akropolio“ vyks Didžioji sodinukų mugė. „Pandemijos metu daug kas įsigijo sodybas, ėmė puoselėti seniau turimas, ...
2024-04-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This