Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo* (6)

Spyglys
Spyglys
2024-05-24

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas Mockus dar tebėra vedėjas, jį valdžia viešai jau vadina patarėju.

O kad galėtų būti rimtu patarėju, R. Mockui pasiūlyta galų gale įsigyti vairuotojo pažymėjimą. Mat šoferių valdžiai savivaldybės darbuotojas, neturintis teisės vairuoti, daro gėdą.

Be to, vietoje Transporto skyriaus po reorganizacijos bus įkurti du skyriai: Saugaus eismo ir Viešojo transporto.

Į Saugaus eismo skyriaus vadovo postą taikosi taksistas Vidmantas Dambrauskas. Be konkurencijos. Beteisis R. Mockus labai tiktų vadovauti Viešojo transporto skyriui.

Bet į šį postą lyg ir nusitaikė Arūnas Tuma, kad galėtų išnaikinti viešąjį transportą kaip sovietmečio atgyveną. Tačiau, Spyglio nuomone, šiam postui geriau tiktų niekada su Rimantu nesusitaikysianti Alina, kurios dėka mūsų miestelyje buvo atlikta mėnesinių autobuso bilietų reforma.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | |

Komentarai (6):

Atsakymai į “Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*”: 6

 1. Vietinis parašė:

  R.Mockus šaunuolis- nes kaip viešojo transporto problemas žinosi jei nevažiuosi autobusais!? ŠAUNUOLIS- ne kartą matytas autobuse/ o ar daug savibledos (aukštų) tarnautojų važinėja autobusais- NEMANAU! ŠALIN RANKAS NUO R.MOCKAUS!

 2. Marijus parašė:

  Ten 3/4 reikia išmėžti lauk

  • bigcatwar parašė:

   ..Reikia kartuwiu,ziurek,kaip chaika kpss ir bg waikaiciu sau idilija sukure.Gana Inreresna teorija,kiek tauta parazitus kentes,ane jio smn…

 3. T parašė:

  Tuoj nebebus ten kam dirbti, galės dvarponis su savo aušros tarnais siautėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Kultūra, Svarbu

Bus suteikiamas „Mero kultūros magistro vardas”?

„Ar nesvarstėte tokio varianto, kadangi dabar bus ne kolegialus sprendimas, o galutinis vienasmenis sprendimas, pakeisti pačios nominacijos pavadinimą iš „Klaipėdos ...
2024-06-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This