Tęs darbus dubliuojančioje gatvėje

Miestas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-24

Klaipėdos savivaldybė praneša po pertraukos numatanti tęsti prieš dvejus metus pradėtus bei vėliau sustabdytus gatvės, dubliuojančios Liepojos gatvę, privažiuojamojo kelio nuo Šiltnamių g. iki Klaipėdos g. statybos darbus.

Planuojama, jog eismas naujuoju keliu turėtų vykti dar šį rudenį.

„Sutartis, kurios vertė beveik 1 mln. 170 tūkst. eurų, dėl dubliuojančios Liepojos gatvės statybos buvo pasirašyta prieš dvejus metus, 2022 m. gegužę. Nė neįpusėjus darbų (už 480,6 tūkst. eurų įrengta dalis inžinerinių tinklų bei kelio pagrindų), sutartį su rangovu – bendrove „Kavesta“ Klaipėdos miesto savivaldybė nutraukė dėl esminio sutarties pažeidimo – įsipareigojimų nevykdymo”, – rašoma pranešime.

Jame informuojama, jog šiomis dienomis pasirašyta sutartis su kitu rangovu – UAB „VVARFF“, kuriai teks užbaigti pirmtako pradėtus darbus, jie turi būti atlikti per pusę metų nuo statybvietės perdavimo ir priėmimo.

„Įrengus gatvę, klaipėdiečiams, kurie gyvena šioje intensyvaus eismo Liepojos gatvės pusėje, bus daug saugiau. Dabar išvažiavimas automobiliu ar kita transporto priemone į gatvę, kuria nenutrūkstamas eismas vyksta ne tik piko valandomis, nėra labai paprasta užduotis. Įrengus dubliuojančią gatvę, žmonės iš savo kiemų pirmiausia išvažiuos į ją ir tik paskui tam skirtoje vietoje išsuks į Liepojos gatvę – vieną didžiausių išvažiavimo kelių iš Klaipėdos“, – cituojamas Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus.

Statant gatvę bus atliekami inžinerinių tinklų statybos darbai, įrengti dviračių ir pėsčiųjų takai su silpnaregių vedimo paviršiais, įvažos į gyventojų sklypus, apšvietimas, bus vykdomi asfaltavimo darbai, atsodinti želdiniai. Sutarties su „VVARFF“ vertė – 785 tūkst. eurų.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Transportas

Europinė vėžė į Klaipėdą: ieškos tinkamiausios trasos

Europos Sąjungos Tarybai praėjusį ketvirtadienį patvirtinus naująjį Transeuropinio transporto tinklo (TEN-T) reglamentą, kuriame Lietuvos siūlymu numatoma naujos europinės vėžės geležinkelio ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Ypatingo žiedo istorija*

Spyglys be galo džiaugiasi, kad ketvirtadienį veidaknygę aptiko Meno kenkėjų sąjungos (MeKeSa) puslapį. Ir skuba su „Atviros Klaipėdos“ skaitytojais pasidalinti dar ...
2024-06-21
Skaityti daugiau

Spyglys

Savivaldybės taryba dykai duoną valgo…*

„Opozicija yra atostogose”, – tokį nuosprendį Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus paskelbė prieš savivaldybės Tarybos posėdį ketvirtadienį, kai paaiškėjo, kad nė ...
2024-06-21
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This