Vyksta balsavimas antrajame prezidento rinkimų ture, Giruliuose – incidentas

Politika
Avatar photoPalmira Martinkienė
2024-05-26

Sekmadienį vyksta šalies prezidento rinkimai. 7 val. šalyje buvo atvertos 1895-ių rinkimų apylinkių durys. Rinkėjai antrajame šalies prezidento rinkimų ture balsuoti galės iki 20 val.

Palmiros Martinkienės nuotr.

Giruliuose girtuoklis trukdė rinkėjams

Dėl prezidento posto kovoja du daugiausia pirmajame rinkimų ture gegužės 12 d. rinkėjų balsų sulaukę kandidatai – dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda, už kurį balsavo 43,95 proc. rinkėjų, ir premjerė Ingrida Šimonytė, sulaukusi 20,05 proc. rinkėjų palaikymo.

19 val. duomenimis, savo balsą buvo atidavę 41,83 proc. rinkėjų (su išankstiniu balsavimu – 47,05 proc). Šie rezultatai mažesni už balsavimą pirmajame rinkimų ture – tada tokiu metu buvo balsavę  45,13 proc. rinkėjų.

Iki 19 val. balsavo 35,36 proc. klaipėdiečių. Tuo metu pirmajame rinkimų ture jau buvo balsavę 45,68 proc. rinkimų teisę turinčių Klaipėdos gyventojų.

Kretingos rajone iki 19 val. balsavo 39,77 proc., Klaipėdos rajone – 39,71 proc., Palangoje – 49,25 proc., Neringoje – 39,75 proc., Šilutės rajone – 35,74 proc. rinkimų teisę turinčių gyventojų.

Policija skelbia sulaukusi 9 pranešimų dėl galimų rinkimų pažeidimų.

Surašyti du administracinio nusižengimo protokolai dėl alkoholinių gėrimų gėrimo viešose vietose ir neblaivaus asmens pasirodymo: apie 10.30 val. į Puškonių rinkimų apylinkę (Puškonių k., Šalčininkų r.), atėjo neblaivus asmuo, kuris triukšmavo ir trukdė komisijos darbui.

Tuo metu apie 11.17 val. į Girulių rinkiminę apylinkę Klaipėdoje atvyko neblaivus vyras, kuris šūkavo, trukdė rinkėjams ir atsisakė išeiti.

Iš viso rinkimų teisę turi 2 337 147 Lietuvos gyventojai.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ELTA

Pritarta karinės prievolės reformai: jaunuolius šauks iš karto po mokyklos

Ketvirtadienį Seimas pritarė šaukimo reformos įstatymų paketui. Pagal numatytas pataisas jaunuoliai karinę prievolę turėtų atlikti iš karto po mokyklos. Apie ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Politika, Svarbu

VRK patvirtino galutinius prezidento rinkimų rezultatus: piktintasi kai kurių stebėtojų veiksmais

Šeštadienį posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinius prezidento rinkimų rezultatus. Tvirtinant rezultatus, kartu buvo aptarti įvairūs II rinkimų ture ...
2024-06-01
Skaityti daugiau

ELTA

Seime pateikti siūlymai pratęsti bankų solidarumo įnašą

Ketvirtadienį Seime pateikti valdančiųjų ir opozicijos siūlymai pratęsti bankų solidarumo įnašą. Tiek Vyriausybės siūlymui mokestį pratęsti metus laiko, tiek opozicijos ...
2024-05-30
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This