Klaipėdos žemė ir toliau bus ariama

Miestas
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-05-27

„Leidžiu M. J. (gim. (duomenys neskelbtini) (toliau – valstybinės žemės ploto naudotojas) iki 2024-12-31 laikinai naudotis valstybinės žemės fondo žemės 17,6300 ha ir 20,3700 ha plotais (bendras plotas 38,0000 ha), esančiais Klaipėdos mieste, kurių ribos nurodytos”, – tokį potvarkį išleido Klaipėdos meras.

Artūro Šulco nuotr.

Nors šiame dokumente rašoma, kad valstybinės žemės sklypų schemos, kurios yra neatsiejama šio sutikimo dalis, yra pridedamos prie mero potvarkio, bet jos nėra viešai paskelbtos.

Už suteiktą laikinai naudoti laisvos valstybinės žemės fondo žemės plotą, kuriame nesuformuoti žemės sklypai, naudotojas moka mokestį pagal Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos patvirtintą tarifą nuo mero potvarkyje nurodytos žemės ploto vertės. Bendra valstybinės žemės ploto vidutinė rinkos vertė – 2,711 mln. eurų.

Valstybinės žemės plotų naudotojas įsipareigoja valstybinės žemės plotus naudoti tik žemės ūkio veiklai vykdyti, laikydamasis specialiųjų žemės naudojimo sąlygų ir kitų apribojimų. Jis atsako ir už žalą, padarytą dėl netinkamo valstybinės žemės plotų naudojimo, žemės naudojimo ne pagal paskirtį, specialiųjų žemės naudojimo sąlygų nesilaikymo.

Žemės ūkio paskirties žemės daugiausiai yra Klaipėdos miesto šiaurinių ir rytinių teritorijų pakraščiuose. Pastaraisiais metais uostamiestyje suaktyvėjo prekyba tokios paskirties žemės sklypais.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Gatvelei į Bendruomenės namus tiesti - beveik du milijonai

Nutiesti privažiuojamąjį kelią iki Bendruomenės namų pastato, Debreceno g. 48, Klaipėdos savivaldybė žada jau beveik 10 metų. Galų gale paskelbtas konkursas ...
2024-06-14
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Girgždančio Biržos tilto remontas: brangu, brangiau ir dar negreitai?

„Tai, ko gero, prie to tilto remonto mes negreit dar prieisime, – taip Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkas Rimantas Taraškevičius ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Spyglys

Pas šoferius ir elektrikus - pinigų kaip šieno*

Savivaldybei nusprendus pamaloninti savo įmonę „Klaipėdos paslaugos”,  kurios vadovai teisiami už „gerus darbus”, 1,2 milijono eurų vertės vidaus sandoriu ir 1,7 ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This