Į Pauliaus Lindenau mokymo centro modernizavimą investuota beveik 1,7 mln. Eur

Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-28

Ant stogo įrengta saulės modulių sistema, modernizuotos kompiuterių klasės, įsigyti išmanūs saulės ir vėjo jėgainių, elektros, elektrotechnikos ir elektronikos stendai, virtualios realybės technologijos, naujos suvirinimo, CNC metalo apdirbimo, plazminio pjovimo, lazerinio suvirinimo įrangos – tai tik maža dalis naujovių, kurios šiais metais įdiegtos Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre. Į centro modernizavimą investuota bemaž 1,7 mln. eurų.

„Norėdami būti konkurencingi, privalome būti modernūs ir atliepti naujausias tendencijas, todėl skyrėme ypatingą dėmesį mūsų mokomosios bazės atnaujinimui ir modernizavimui. Nuo šios profesinės studijos, kurios orientuotos į inžineriją, atsinaujinančią energetiką, jūrą ir uostą, pakyla į dar aukštesnį lygį, mat besimokantieji galės įgyti dar daugiau praktinių įgūdžių. O tai yra itin svarbu, nes esame suinteresuoti, kad užvėrę mūsų centro duris, absolventai galėtų kaip mat integruotis darbo rinkoje“, – pranešime cituojamas Klaipėdos Pauliaus Lindena mokymo centro direktorius dr. Egidijus Skarbalius.

Pasak centro vadovo, buvo atnaujinta ne tik mokymo bazė, modernizuotos laboratorijos, tačiau ir poilsio bei pramogų erdvės – buvo atliktas kapitalinis bendrabučio remontas, atnaujintos sporto bazės, salės, persirengimo kambariai.

„Svarbu ne tik sklandus mokymosi procesas, bet ir besimokančiųjų kokybiškas laisvalaikis ir gerbūvis. Todėl dėjome milžiniškas pastangas, kad bendrabutis, kuriame pageidauja gyventi dauguma į Klaipėdą mokytis atvykstančių mokinių, pasikeistų neatpažįstamai – atnaujinti kambariai, virtuvės, dušai ir sanitariniai mazgai. Modernizuotos poilsio erdvės, sporto salė, įrengtas bokso kambarys, gimnastikos ir šokių salės“, – pasakojo E. Skarbalius.

Centro mokymo bazių modernizavimui panaudotos ES struktūrinių fondų lėšos, bendrabučio ir sporto erdvėms modernizuoti pasitelktas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansavimas bei Lindenau centro ir socialinių partnerių skirtos lėšos.

Registruotis mokytis Lindenau centre galima jau nuo birželio 3 dienos. Priėmimas vyks per centralizuotą sistemą LamaBPO.

Šiais metais Lindenau centre galima įgyti atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojo, elektriko, santechniko, suvirintojo, ŠVOK sistemų montuotojo, CNC operatoriaus, jūrų uosto krovinių logisto, laivo keleivius aptarnaujančio darbuotojo (stiuardo), jūreivio, motoristo, laivo elektriko, laivo virėjo, laivų korpusų surinkėjo profesijas.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Uostas ir jūra

Nyderlandų jūrinio verslo atstovai domėjosi bendradarbiavimu su kolegomis iš Klaipėdos

Šią savaitę Klaipėdoje lankėsi Nyderlandų kompanijos „Oceanwide” atstovai, kurie domėjosi bendradarbiavimo galimybėmis su Klaipėdoje veikiančiomis jūrinio verslo įmonėmis, jūrininkų rengimo ...
2024-07-12
Skaityti daugiau

Švietimas

Absolventui – speciali pramonininkų stipendija

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre pirmadienį įteikti diplomai būsimiesiems elektrikams ir suvirintojams. Vienas iš absolventų – Gintautas Kriginas – buvo ...
2024-06-17
Skaityti daugiau

Švietimas

Gamyklos vadovo pavyzdys - paskata rinktis technines ir inžinerines specialybes

Klaipėdos LEZ veikianti įrangos maisto pramonei gamintoja „Lavango“ pavasarį pakvietė Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro studentus susipažinti su bendrovės gamykla, ...
2024-05-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This