Baisi atlyginimų neteisibe: saviems mokama daugiau* (3)

Spyglys
Spyglys
2024-05-29

„Klaipėda ID” vadovui savivaldybė siūlo mažesnį atlyginimą nei Sporto bazių valdymo centro direktoriui. Į abi ne/minkštas kėdes šiuo metu tebeieškoma kandidatų. 

„Klaipėda ID” direktoriui siūlomas tik 3213,72 Eur mėnesinis uždarbis (neatskaičius mokesčių), o Sporto bazių valdymo centro direktoriui – beveik 1 000 eurų daugiau: 4177,84 Eur. 

„Klaipėda ID” misija – „tenkinti viešuosius interesus vykdant visuomenei naudingą veiklą miesto kultūros ir kūrybinių industrijų subjektams ir centralizuotai teikti svarbiausias paslaugas, susijusias su darbu, perkėlimu ir integracija Klaipėdoje dirbantiems bei čia atvykstantiems užsieniečiams bei jų šeimos nariams, teikiant šios srities viešas paslaugas ir konsultacijas”. O Sporto bazių valdymo centro misija – prižiūrėti savivaldybei priklausančias sporto bazes.

Spyglio nuomone, tai yra didelė neteisibe. Arba teisibe: sporto centro kėdė yra paruošta saviems žmonėms, o „Klaipėda ID” – belekam. Nes niekas jos nemyli. Nes per minkštos liumpeno mikės suprasti jos svarbą.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Baisi atlyginimų neteisibe: saviems mokama daugiau*”: 3

 1. Komentaras parašė:

  Antraštė su gramatine klaida. Įdomu kas tokią „žurnalistiką atsiprašant” skaito. Žinau ką pasakys Martynas Vainorius : – nepatinka neskaityk, niekas tavęs neverčia, tu čia nepageidaujamas, ir apskritai eik…. paskui RUSŲ LAIVĄ… Ką gi einu!

  • Martynas Vainorius parašė:

   Martynas Vainorius pasakys, kad čia Spyglio rubrika, kurioje leidžiame sau ir žargoną, ir kitus norminėje kalboje nevartotinus žodžius. Ir kad šita rubrika ne žurnalistika. Ir jei norit pasivaikščioti – prašom.

 2. Rasa parašė:

  Tikra tiesa, vieta vienam iš vacloviukų – bus nuobaudų, tačiau neatleis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Tvarkys kiemus ir įrengs naują privažiavimo kelią į aikštelę

Klaipėdos savivaldybė pranešė, jog rengia dokumentus dar vienam kompleksiniam kiemų tvarkymo projektui, kurio metu bus atnaujinti kiemai teritorijoje prie daugiabučių ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Dviračių takas prie Dangės: ar išsipildys R. Taraškevičiaus pranašystė?

„Jeigu tokiais tempais viskas vyks, tie dviračių takai nučiuoš ir reikės nebe 100 tūkstančių, o 150 arba 200 tūkstančių”, – ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Kada nustosit klaidinti?*

Šį savaitgalį visą Lietuvą prie jūros kviečianti Klaipėdos valdžia yra neįgali jau keletą metų nuimti ties vienu pagrindiniu keliu stovinčio ...
2024-07-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This