Klaipėda ieško miesto turizmo strategijos kūrėjo (3)

Miestas
Avatar photoArtūras Šulcas
2024-05-29

Klaipėdos miesto savivaldybė paskelbė, kad perka miesto turizmo plėtros strategijos sukūrimo paslaugas. Strategija, kuri turi būti sukurta per 5 mėnesius, siekiama numatyti turizmo plėtojimo kryptis ir parengti veiksmų planą, atskleidžiantį Klaipėdos miesto turizmo potencialą bei galimybes „didinti miesto patrauklumą, konkurencingumą ir turistų pritraukimą”. 

Būsimasis strategijos kūrėjas privalės „išanalizuoti svarbiausius turizmo sektorių veikiančius makroaplinkos veiksnius ir turizmo tendencijas, susijusias su turistinių vietovių patrauklumo ir turistų (keliautojų) elgsenos pokyčiais”, įvertinti miesto turizmo sektoriaus situaciją, nustatyti Klaipėdos miesto turizmo potencialą, įvertinant tikslinių turizmo rinkų ir segmentų poreikius. 

Studijos rezultatu turės būti 2025-2030 m. Klaipėdos miesto turizmo plėtros veiksmų planas, apimantis „turizmo infrastruktūros ir paslaugų plėtojimo, konkurencingų turizmo produktų kūrimo ir valdymo priemones”.

Kiek už šį darbą maksimaliai yra pasirengusi sumokėti, savivaldybė viešai neskelbia.

Žymos: | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Klaipėda ieško miesto turizmo strategijos kūrėjo”: 3

 1. Turistas parašė:

  Kam ta strategija kai yra profesionalus tic’as su nepakartojama Romena priesakyje. Legenda byloja, jog Romena yra sakiusi “as esu i Klaipedos turizmas”….

  • Absurdas parašė:

   Vienas kontoras naikinat, o kitas su brangiai apmokamas pinigų taškytojais vėl kuriat? Keiskit senoją Romeną, gal atsiras tų idėjų? Ar tas TIC postas iki gilios senatvės?

 2. Dar viena parašė:

  Kelinta strategija ? Kiek nugulė į TICo ir savivaldybės vadukų stalčius? Kas šitą eilinę skaitys? Naujas šūkis- kiekvieniems metams- po naują strategiją! Kad tik stalčių užtektų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Gatvelei į Bendruomenės namus tiesti - beveik du milijonai

Nutiesti privažiuojamąjį kelią iki Bendruomenės namų pastato, Debreceno g. 48, Klaipėdos savivaldybė žada jau beveik 10 metų. Galų gale paskelbtas konkursas ...
2024-06-14
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Girgždančio Biržos tilto remontas: brangu, brangiau ir dar negreitai?

„Tai, ko gero, prie to tilto remonto mes negreit dar prieisime, – taip Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkas Rimantas Taraškevičius ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Spyglys

Pas šoferius ir elektrikus - pinigų kaip šieno*

Savivaldybei nusprendus pamaloninti savo įmonę „Klaipėdos paslaugos”,  kurios vadovai teisiami už „gerus darbus”, 1,2 milijono eurų vertės vidaus sandoriu ir 1,7 ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This