Startuoja kasmetinis kultūrinių renginių ciklas „Pėdink į Girulius“

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-05-31

Birželio 6 d., ketvirtadienį, startuoja kasmetinis, jau 15-tą kartą vyksiantis kultūrinių renginių ciklas „Pėdink į Girulius“.

Kiekvieną vasaros trečiadienį (ir ne tik) klaipėdiečiai kviečiami pažinti naujus atlikėjus, autorius, menininkus, rašytojus ir kt., kurie savo pasirodymais, pokalbiais ir darbais džiugins Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 6A).

Birželio 6 d. 18 val. atidaroma Rasos Astikaitės-Žiobakienės paroda „Skambanti žinia“. Visą birželio mėnesį lankytojų akis džiugins šios dailininkės tapybos darbai ant šilko.

Organizatorių nuotr.

Birželio 12 d. į Girulius atvyksta linksmieji ir talentingieji Jonas Baltokas (vokalas, gitara), ir Agnė Arbačiauskienė (violončelė), kurie surengs koncertą „Jonas Baltokas, tūravonės ir Agnė cello“.

Gedulo ir vilties dienai paminėti, birželio 14 d., Loretos Ramelienės vaikų dainavimo studija „Skambanti banga“ dovanos koncertą „Muzikos garsai Lietuvai!“

Prieš paskutinį birželio trečiadienį fleitos ir gitaros garsais vakarą papuoš dueto „Olita Duo“ koncertinė programa. Mušamaisiais duetui pritars Aldas Danėlius.

Birželio 26 d. biblioteka kvies į Sigito Gedos knygos „Jotvingių mišios“ pristatymą, o birželio renginių programą užbaigs šokiai – birželio 29 d. 14 val. „Vasaros šokio sūkury“: šokių kolektyvo „Klaipėdos Zunda“ ir svečių iš Latvijos (Aucės) – šokių kolektyvo „Randinš“ programa.

Liepos pirmąjį trečiadienį lankytojų lauks gitaristo Roko Jurkaus koncertas „Čiurliono smėlio piramidės“. Tą pačią savaitę bus atidaryta dar viena – Augustino Virgilijaus Burbos darbų paroda.

Liepos 10 d. muzika ir poezija skambės koncerte „Pasinesusikalbėjimai“, kurį surengs Aldona Vilutytė ir Andrius Zalieska (Zala).

Kitą trečiadienį lauks akustinis koncertas, kurį dovanos dainininkas, gitaristas Darius Žvirblis ir dainuojamosios poezijos grupė „Atika“.

Liepos ketvirtąją savaitę ruošiami du renginiai: liepos 24 d. Virginijos Kochanskytės, Laimonas Urbiko ir Sauliaus Šiaučiulio poezijos ir džiazo koncertas „Gyvenimo keliu su poezija ir muzika“, o liepos 26 d. Antanas Stanevičius kvies į savo parodos atidarymą ir kūrybos vakarą.

Šio mėnesio programą užbaigs muzikinis poezijos spektaklis „Virš svajonės ir dangaus“. Dalyvaus Violeta Skėrienė ir Gražina Skinderytė-Kurnickienė.

Rugpjūtis prasidės su gerai žinomo Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekano Rimanto Balsio koncertine programa „Dainuojantis profesorius“.

Rugpjūčio 14 d. dr. Jūratė Sučylaitė kvies į savo kūrybos vakarą, o priešpaskutinį rugpjūčio trečiadienį į Girulius vėl atvyks Jonas Baltokas, tačiau su kita programa ir grupe „Jonas baltokas ir Jie Du“. Jie žiūrovams ruošia naują poezijos ir muzikos spektaklį pagal Liutauro Degėsio tekstus.

„Pėdink į Girulius“ vasaros programą užbaigs džiazo muzika. Į biblioteką atvyks Vytautas Grubliauskas ir jo smagi kompanija.

Renginių ciklas, prasidėjęs birželio 6 d., baigsis rugpjūčio 28 d.

Visi renginiai nemokami, organizatoriai kviečia juose dalyvauti.

Žymos: | | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Nuomonės

Universiteto ligoninė: kaltieji ieško kaltųjų

Įstūmę į dideles bėdas dvi Klaipėdos ligonines miesto politikai vaidina šventuosius ir bando savo kaltes suversti tiems, kurie statė ir ...
2024-07-23
Skaityti daugiau

Politika

Socdemai užpildė atsiradusią skylę

Po to, kai į Klaipėdos miesto tarybą su Socialdemokratų partijos sąrašu išrinktas Kretingos ligoninei vadovaujantis Romaldas Sakalauskas, ketinęs Seimą šturmuoti ...
2024-07-23
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

Giruliuose planuoja nemenką kompleksą

„Statiniai projektuojami šiuolaikiški dideliais langais ir erdviomis terasomis, siekiant maksimaliai pasinaudoti galimybe grožėtis supančia gamta”, – rašoma visuomenei susipažinti pateiktuose projektiniuose pasiūlymuose dėl Giruliuose, sklype Šlaito g. 18, suplanuotų statybų. ...
2024-07-19
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This