Veiklą pradėjo Klaipėdos rajono savivaldybės sveikatos centras

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-06-03

Nuo birželio 1-osios oficialiai pradėjo veikti Klaipėdos rajono savivaldybės sveikatos centras. Įstaiga įkurta sujungus Gargždų ligoninę ir Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centrą.

Pirmadienį centro veikla ir siekiai pristatyti atidarymo renginyje.

Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Sveikatos centre dirbs daugiau nei 340 darbuotojų. Ir toliau veiks ambulatorijos, medicinos punktai ir padaliniai.

„Paciento poreikiai – vienas iš įstaigos prioritetų. Savo sveikatą šeimos gydytojams čia yra patikėję daugiau nei 24 tūkst. gyventojų. Skaičiuojama, kad per metus įvyks daugiau kaip 300 tūkst. vizitų pas gydytojus profilaktiniais ir gydomaisiais tikslais, bus atlikta per 100 tūkst. reabilitacijos procedūrų. Be to, kasdien per 20 pacientų gydoma ir Vidaus ligų skyriuje. Įsteigus Sveikatos centrą, jie gaus dar daugiau taip reikalingų paslaugų“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono savivaldybės vicemeras Vytautas Butkus.

Įstaigos veikloje iš viso dalyvaus aštuonios įstaigos, kurios pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Su Gargždų ligonine ir Pirminės sveikatos priežiūros centru, kurie nuo šiol vadinsis bendru pavadinimu, bendradarbiaus ir Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Paupių pirminės sveikatos priežiūros centras, Priekulės pirminės sveikatos priežiūros centras, UAB „InMedica“, taip pat VšĮ „Gyvenimo gija“ bei Klaipėdos universiteto ligoninė.

Įgyvendinant pokyčius, bus stiprinamos šeimos gydytojų teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos – pacientais rūpinsis visa šeimos gydytojo komanda: slaugytoja, akušeris, kineziterapeutas, gyvensenos medicinos specialistas, socialinis darbuotojas, atvejo vadybininkas ir apylinkės administratorius.

Teigiama, jog dėl to gydytojų darbas esą bus sklandesnis, jie dėl pacientų sveikatos būklės galės iš karto pasikonsultuoti su kitais centre dirbančiais gydytojais specialistais.

Ateityje Klaipėdos rajone bus teikiamos ir mobilios paslaugos arčiau namų ar namuose, plėtojamos slaugos paslaugos namuose, cukrinio diabeto slauga, dienos chirurgijos ir dienos stacionaro, reabilitacijos paslaugos.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Gargžduose duris atvėrė „Spiečius“

Trečiadienį Gargžduose duris atverė jau 15-as Inovacijų agentūros bendradarbystės centras „Spiečius“. Centras veiks kaip erdvė, skatinanti regiono verslumą, teikianti nemokamas ...
2024-06-19
Skaityti daugiau

Regionas

Gargžduose koncertuos NATO džiazo orkestras

XXX Klaipėdos pilies džiazo festivalis plečia festivalio geografiją – jo organizatoriai skelbia, kad birželio 27 dieną Gargždų parke pasirodymą surengs ...
2024-06-09
Skaityti daugiau

Regionas

Klaipėdos rajone - daugiau pinigų gyventojų idėjoms įgyvendinti

Rugpjūčio 1-ąją gyventojai jau penktą kartą vėl bus pakviesti teikti savo idėjas Klaipėdos rajonui. Pasak rajono savivaldybės pranešimo, nuo pirmojo ...
2024-06-03
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This