Avarijose nukentėjo keturi asmenys, du iš jų – nepilnamečiai

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-06-04

Pirmadienį Klaipėdoje ir regione eismo įvykiuose sužaloti keturi asmenys, tarp jų du – nepilnamečiai.

Apie 8.06 val. Klaipėdoje, Šiaurės pr. ir Pakruojo g., pirminiais duomenimis, pėsčiųjų perėjoje susidūrė automobilis „Kia Sportage“, kurį vairavo 46 vyras, ir dviračiu važiavęs 13-metis. Jis nuvežtas į ligoninę.

Po 4 valandų uostamiestyje nukentėjo dar vienas dviratininkas, Šiaurės pr. ir Utenos g. susidūrus 51 metų automobilio „Volvo“ vairuotojui ir dviračiu važiavusiam 58 metų vyrui. Pastarasis perduotas medikams.

Tuo metu apie 10.45 val. Kretingoje, Žemaitės al., pirminiais duomenimis, 44 metų moters vairuojamas automobilis „Audi A6“ partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusią 80-metę. Senolė nuvežta į ligoninę.

Po pusantros valandos Klaipėdos rajone, kelyje Plikiai–Baukštininkai, susidūrė automobilis ir elektrinis motoroleris. Juo važiavusi 16-metė perduota medikams.

Pastarojo įvykio aplinkybės tikslinamos, o pirmais trim atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

VMG grupė ieško naujų darbuotojų

Tarptautinė investicinė VMG grupė didžiausiame Baltijos šalyse pramonės inovacijų parke Klaipėdos rajone ir Akmenės LEZ veikiančiose įmonėse iki metų pabaigos ...
2024-07-18
Skaityti daugiau

Vasara

Pirmąjį liepos 10-tadienį daugiausia lietaus kliuvo Palangai

Pirmasis liepos dešimtadienis pažymėtas nemažais kritulių kiekio skirtumais. Pietvakariniuose, centriniuose ir dalyje šiaurinių rajonų palijo labai mažai. Tuo tarpu Vakarų ...
2024-07-10
Skaityti daugiau

Regionas

Susižalojo motociklininkas

Sekmadienį apie 19.15 val. Klaipėdos rajone Venckų kaime 36 metų vyras, važiuodamas motociklu, atsitrenkė į automobilį „Subaru“, kurį vairavo 43 ...
2024-07-08
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This