Motociklininkai santykius aiškinosi brutualiai

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-06-06

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas atlieka ikiteisminį tyrimą dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu, neteisėto disponavimo sprogmenimis, viešosios tvarkos pažeidimo bei žmogaus terorizavimo. Uostamiesčio teisėsaugininkai atskleidė nusikalstamas veikas, kurias galimai įvykdė motociklininkų klubams priklausantys asmenys, brutaliais būdais besiaiškindami tarpusavio santykius.

Vienas iš tyrimų pradėtas šią gegužę dėl to, kad Klaipėdoje, prie vieno iš daugiabučių namų buvo užpultas vyriškis. Tą pačią dieną policijos pareigūnai Klaipėdoje, Sausio 15-osios g., sulaikė užpuolime dalyvavusius, motociklininkų klubui priklausančius 21, 24 bei 29 m. vyriškius, kurių automobilyje rasta rankinė granata su sprogdikliu, trys peiliai, dvi teleskopinės lazdos bei dopingo medžiagos.

Kitas tyrimas buvo vykdomas jau seniau, dėl to, kad kovo pabaigoje Gargžduose buvo padegtas ir visiškai sudegė automobilis, priklausęs buvusiam motociklininkų klubo nariui. Įtariama, kad šį automobilį galėjo padegti jau minėtas 29 m. vyras kartu su 30 m. bendrininku.

Trečias tyrimas buvo pradėtas gegužės viduryje dėl žmogaus terorizavimo. Jo padarymu įtariamas minėtas 29 m. vyriškis.

Atliktų kratų pas įtariamuosius metu rastas kastetas, arbaletas bei trys durklai. Šiuo metu visi trys tyrimai sujungti į vieną.

30 m., anksčiau neteistam, vienoje iš uždarųjų akcinių bendrovių dirbančiam, kauniečiui pareikštas įtarimas dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. 21 m. anksčiau neteistam, uždarojoje akcinėje bendrovėje dirbančiam, Skuodo rajono gyventojui ir 24 m. anksčiau neteistam, individualią veiklą vykdančiam, klaipėdiečiui pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo sprogmenimis bei viešosios tvarkos pažeidimo. 29 m. anksčiau neteistam, mažojoje bendrijoje dirbančiam, Kauno gyventojui pareikštas įtarimas dėl žmogaus terorizavimo, svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu, neteisėto disponavimo sprogmenimis bei viešosios tvarkos pažeidimo.

21 m., 24 m. bei 29 m. įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Jiems buvo paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, kuri 29 m. vyrui vėliau pakeista į intensyvią priežiūrą, o 21 m. ir 24 m. asmenims – į rašytinį pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimą periodiškai registruotis policijos įstaigoje. 30 m. įtariamajam paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei dokumentų paėmimas.

Už viešosios tvarkos pažeidimą baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 2 metų. Už žmogaus terorizavimą grasinant susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą sveikatai ar turtui veiką arba sistemingą bauginimą panaudojant psichinę prievartą, numatytas laisvės atėmimas iki 4 metų. Už svetimo turto sunaikinimą ar sugadinimą visuotinai pavojingu būdu baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 5 metų. Už neteisėtą disponavimą sprogmenimis baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 5 metų.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Padegė greičio matuoklius

Policija pranešė, kad naktį į sekmadienį, apie 4.20 val., Klaipėdos rajone, kelyje Klaipėda-Liepoja, ties Graudušių kaimu, skiriamojoje juostoje buvo padegti ...
2024-05-19
Skaityti daugiau

Regionas

Padegė du ūkinius pastatus

Policija pranešė, kad naktį į trečiadienį, apie 2.15 val., Klaipėdos rajone, Derceklių kaime, kilo gaisrai, sunaikinę du ūkinius pastatus. Nuostolis ...
2024-05-02
Skaityti daugiau

Regionas

Padegė seniūniją

Policija pranešė, jog naktį į ketvirtadienį, apie 3 val., Kretingalėje apsaugos darbuotojas pastebėjo, kad yra apdegusios seniūnijos lauko įėjimo durys. ...
2024-04-25
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This