Kultūros magistrus paskirs ir sužieduos meras*

Spyglys
Spyglys
2024-06-07

„Klaipėdos kultūros magistro vardas suteikiamas Klaipėdos miesto savivaldybės mero sprendimu”, – tokį pasiūlymą Arvydas Vaitkus pateikė svarstyti savivaldybės Tarybai.

Kas man iš tos laimės, kas iš to garbės, – niūniuoja Spyglys ir mano, kad tokie dainuškos žodžiai mūsų merui yra visai nesuprantami: jam garbės ir valdžios niekada nebus per daug. Jis tiesiog minta savo garbe.

Meras taip pat pageidauja, kad Klaipėdos kultūros magistro vardo suteikimo komisijai, sudarytai iš jo pasirinktų kultūros politikos grupės narių, vadovautų Kultūros skyriaus vedėjas. O kad kurie nors iš jų neiškrėstų šunybių, projekte įdėtas dar vienas saugiklis: „Galutinį sprendimą dėl Klaipėdos kultūros magistro vardų suteikimo skaičiaus priima meras“.

Amen, demokratija. Pažaidėt ir užteks.

Kažkada anksčiau demokratiškai išrinkta komisija laisva valia, be valdžios priežiūros (meras buvo tik vienas iš jos narių) išrinkdavo asmenis, kuriems vėliau vokiečių ordino pilies likučiuose būdavo užmaunama senovinio žiedo kopija. O dabar kažkas merijos rūsyje niūniuoja dainelę: „Aš jums kaip duosiu laisvę – dantys išbyrės!”

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Naujiems savivaldybės rūmams įkurdinti - dar viena galimybių studija

Klaipėdos savivaldybė, turinti užmačių savo naujus rūmus statyti AB „Klaipėdos energija” teritorijoje prie Dangės upės, po neskelbiamos apklausos procedūrų pasirašė ...
2024-06-25
Skaityti daugiau

Politika, Svarbu

Patvirtinta nauja Klaipėdos savivaldybės administracijos struktūra

„Informuojame, kad naujoji Savivaldybės administracijos struktūra (pridedama) yra patvirtinta ir įsigalios nuo šių metų rugsėjo 3 d. Visi administracijos darbuotojai ...
2024-06-25
Skaityti daugiau

Spyglys

Uosto direkcija linksmai pasivažinės su „Audi A8“*

Ženkliai sumažėjusi krova vieninteliame Lietuvos jūrų uoste nesumažino jo direkcijos admirolų noro prabangos prekėms: neseniai įsigijo lengvąjį automobilį už 102 900 ...
2024-06-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This