„OLDMAN Palanga“ parkas atsiveria vasarai – laukia per 60 renginių 

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-06-11

Kultūros erdvė „OLDMAN Palanga“ savo žiūrovams atsiveria jau šią savaitę – birželio 14 d., penktadienį, koncertą
parke pirmąkart surengs „Free Finga“, pristatantis albumą „Plastika“, o šeštadienį susitikimui kvies „Kitokie pasikalbėjimai“ su Vaidu Baumila.

Aldo Kazlausko nuotr.

Taip pat nuo penktadienio „OLDMAN Palanga“ startuoja UEFA Europos futbolo čempionato transliacijos ekrane po atviru dangumi.

Įžangą į Joninių savaitgalį čia sukurs „Humoro klubas“ su programa „Šiek tiek siaubinga“, kurioje pasirodys „stand-up“ humoristų kompanija – Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartusevičius bei Vaidotas Šiožinis.

Penktadienį, birželio 21 d., OLDMAN Palanga“ pasirodys „G&G Sindikatas“, šeštadienį – ką tik naują vaizdo klipą pristačiusi ir naujausią albumą „Kiaurai sienas“ į pajūrį atvežanti Giedrė. Birželio 23 d. Joninių išvakares kartu švęsti kvies jaunimo numylėtiniai – grupė „jautì“.

Birželio koncertinį tinklelį užbaigs beveik dvidešimtmetį kartu žygiuojantys indie roko atstovai „Colours of Bubbles“ (27 d.) bei „Kamanių Šilelis“ (29 d.).

Iš viso šią vasarą parke suplanuota per trisdešimt gyvo garso pasirodymų, naujų albumų pristatymų, debiutų ir sugrįžimų. „OLDMAN Palanga“ pasirodys Kristijonas Ribaitis, „Elnio Rago Miškas“, „FC Baseball“, Konstantinas Lilas, Alina Orlova, Rūta MUR, „Lemon Joy“, „Poliarizuoti stiklai“, „Baltos varnos“, „Saulės kliošas“, „LiuKaBu“, Reinis Jaunais, „The Flamenco Thief“, „Abudu“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Baltasis kiras“, „Katarsis“, Gabrielius Vagelis, „Biplan“, „Baltic Balkan“, Kazimieras Likša ir dar keli koncertai-siurprizai.

„OLDMAN Palanga“ vasaros jau neįsivaizduojamos ir be nemokamų kino seansų po atviru dangumi. Kelerius metus iš eilės bendradarbiaujant su Palangos miesto savivaldybe įgyvendinamas projektas „Pasaulio kinas parke“ ir šį sezoną kvies trečiadienio bei sekmadienio, o rugpjūtį ir antradienio vakarus leisti su dviem dešimtimis įdomiausių pastarųjų metų kino juostų. Liepą parko ekrane karaliaus Europos šalių kino forumo „Scanorama“ atrinkti filmai, rugpjūtį – festivalyje „Kino pavasaris“, kino programoje „Lokys, liūtas ir šakelė“ suspindusios juostos, Izraelio ambasados Lietuvoje ir kitų projekto partnerių pristatomas kinas.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Kviečia į nemokamus pasimatymus su autoriniu kinu Palangoje

Jau kelerius metus nemokamus kino seansus po atviru dangumi Palangoje rengianti kultūros erdvė „Oldman“ ir šią vasarą kviečia į kino ...
2023-07-04
Skaityti daugiau

Regionas

„OLDMAN Palanga“ skelbia 12-tą muzikos ir kino vasarą

Per 40 koncertų ir susitikimų bei dvi dešimtys kino seansų – penktadienį Palangoje prasideda kone intensyviausias renginių maratonas Lietuvos pajūryje. ...
2023-06-16
Skaityti daugiau

Regionas

„Oldman parke“ Palangoje - kinas po atviru dangumi

Penktą vasarą iš eilės nemokamus kino seansus Palangoje rengiantis „Oldman parkas“ (Jūratės g. 2a), ir šiemet palangiškiams bei miesto svečiams ...
2022-06-28
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This