Leonas Makūnas – dezinformatorius?*

Spyglys
Spyglys
2024-06-12

„Tavo metuose susilaikymas jau nebėra dorybė, nebėra vertybė”, – taip Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžio metu trečiadienį pašiepė Vidmantas Dambrauskas kolegą liberalą Saulių Liekį, kadangi šis piktinosi mero pasiūlymu mažinti investicijas į daugiabučių namų kiemų apšvietimą. Mat šias paslaugas savivaldybė vidiniu sandoriu perdavė monopoliste tapusiai savo UAB „Klaipėdos paslaugos”.

Saulius Liekis nieko nepasakė apie Vidmanto amžių ir pliką galvą, bet atkirto, kad susilaikė todėl, jog išklausė kito savivaldybės Tarybos nario, tam pačiam komitetui kaip ir Vidmantas priklausančio Leono Makūno nuomonę.

„Ką jis ten pasakė?”- susidomėjo Vidmantas.

„Apie pelno mokestį”, – atsakė susigūžęs Saulius.

„A Jėzus Marija!” – sudejavo Vidmantas.

O V. Dambrauskui gerokai iškalba nusileidžianti Arūnas Tuma tarė: „Dezinformacija!”

Spyglys mano, kad po tokio kaltinimo dezinformacijos skleidimu L. Makūnas paliks mero valdančią frakciją su Vidmantu, Arūnu ir kitais tautą linksminančiais vyrais.

Tačiau minėtoji frakcija neturėtų dėl to nukentėti, nes į ją bus operatyviai kooptuotas konservatorius Aidas Kaveckis, tik formaliai vaidinantis opozicionierių ir jau seniai pučiantis į vieną dūdą su valdančiaisiais.

Bet gal tada opozicijoje esantys kiti konservatoriai ir liberalai pagaliau imsis darbo, užuot vizginę uodegas prieš valdančiųjų tariamą potenciją.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

Žymos: | | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Kada nustosit klaidinti?*

Šį savaitgalį visą Lietuvą prie jūros kviečianti Klaipėdos valdžia yra neįgali jau keletą metų nuimti ties vienu pagrindiniu keliu stovinčio ...
2024-07-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Arvydas Vaitkus nuo rinkėjų pavargo itin greit*

Uostamiesčio savivaldybės meras ir jo paskirti vicemerai vis labiau slepiasi nuo rinkėjų ir net vietinių tarnautojų: už daugiau nei septynis ...
2024-07-23
Skaityti daugiau

Spyglys

„Vilties bėgime” valdžia „bėgiojo” už valdiškus pinigus*

Nors Klaipėdos miesto valdžios damų ir džentelmenų „Vilties bėgimo“ parade bėgant šiemet lyg ir nesimatė, tik pozuojant, bet formaliai sudalyvauta: ...
2024-07-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This