„Angelų takais“ bus galima vaikščioti Palangos koncertų salėje

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2024-06-13

Šimtus tūkstančių žiūrovų pakerėjęs kultinis virtualios realybės filmas „Angelų takais“ vasarą nutūps Palangoje. Kurorto svečiai ir gyventojai nuo birželio 20 dienos iki rugpjūčio 31 dienos galės pasinerti į M. K. Čiurlionio kūrybos gelmes virtualios realybės pagalba.

Nacionalinėje ir tarptautinėje arenoje sužibėjusią 40 minučių trukmės virtualią kelionę bus galima patirti Palangos koncertų salėje.

Režisierės Kristinos Buožytės ir prodiuserio Vitalijaus Žuko sukurtas filmas trimatėje erdvėje pateikia žinomus Čiurlionio paveikslus: „Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Žinia“, „Angelas“, „Saulė“ ir kitus. Fone skamba paties M. K. Čiurlionio ir Mindaugo Urbaičio muzika.

Visgi šis filmas nėra paprasta virtuali paveikslų demonstracija – žiūrovas VR akinių pagalba yra perkeliamas į ištisą M. K. Čiurlionio motyvais sukurtą pasaulį, kur keičiasi paros ciklas, dienos paveikslus galima išvysti nakties prieblandoje ir atvirkščiai.

Stebintysis savo žvilgsniu menininko pasaulį gali ne tik tyrinėti, bet ir atitinkamai paveikti: įsižiūrėjus į tam tikrus objektus paveiksle, vaizdas priartėja, atsiveria naujai.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Mums rašo

„Aurum" lenktynes - į Basanavičiaus gatvę!

Ar tikrai Palangai reikalingos „1006 kilometrų lenktynės“ vidurvasarį? Nesu priešininkas lenktynių ar kitų masinių renginių – kuo daugiau įvairių pramogų, ...
2024-07-18
Skaityti daugiau

Aplinkosauga

Beveik pusė Palangoje surenkamų atliekų – šiltuoju metų laiku

Tendencijos rodo, jog vis daugiau žmonių elgiasi atsakingai ir rūšiuoja atliekas, jei tik turi tam galimybę. Visgi atostogaujant atliekomis neretai ...
2024-07-18
Skaityti daugiau

Regionas

Susidūrė motociklininkas ir dviratininkė

Policija pranešė, kad antradienį, apie 19.15 val., Palangoje, Ganyklų ir Kretingos gatvių sankryžoje, susidūrė motociklas, kurį vairavo 33 metų vyras, ...
2024-07-17
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This